Wszyscy zdają sobie sprawę z ogromnej miłości, jaką swoje ciało darzy Mariah Carey. Piosenkarka, choć nie jest chudzielcem, uwielbia podkreślać sylwetkę obcisłymi sukienkami. Niestety w odważnych stylizacjach promujących ideę pozytywnego nastawienia do własnego ciała warto zachować umiar. Tutaj zdecydowanie go zabrakło, przez co piosenkarka wyglądała dość śmiesznie.

W miniony weekend miała na sobie odważną, czarną sukienkę ze skóry, która wyglądała, jakby trzymała się w całości wyłącznie dzięki malutkim kryształkom. Taką stylizację wybrała na randkę ze swoim młodszym partnerem Bryanem Tanaka. Do zestawu trafiły również buty na wysokich obcasach. Dobrze, że towarzyszył jej partner, ponieważ sukienka wygląda trochę tak, jakby całkowicie uniemożliwiała przemieszczanie.

ZOBACZ TEŻ: CO?! MARIAH CAREY PALI SUKNIĘ ŚLUBNĄ ZA 250 TYSIĘCY DOLARÓW!!! [VIDEO]

To nie pierwsza okazja, na którą piosenkarka postanowiła włożyć akurat tę sukienkę. Wcześniej miała ją na sobie na przyjęciu w jednej z hollywoodzkich restauracji. Ciekawe, że diwa wszystkich diw zdecydowała się na publiczne pokazanie się w tak charakterystycznej stylizacji dwa razy.

Podoba się Wam?