Świat mody widział już naprawdę wiele. Ale nie ma niczego równie fascynującego w wybieraniu ubrań i układaniu z nich osobistych stylizacji niż rzecz, która podoba się tłumom. Lepiej – kiedy każdy z tego tłumu jest w stanie zinterpretować na swój sposób dane ubranie i dołączyć do swojej szafy jak drugą skórę. Czasami takie rzeczy mają miejsce, tak jak tym razem, gdy różowo-czarna marynarka z Mango naprawdę porywa rzesze ludzi.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA ZAMÓWIŁA SUKIENKĘ W STYLU KIM KARDASHIAN I NIE MOŻE JEJ NOSIĆ!

Ten model z popularnej sieciówki jest pięknym połączeniem akrylu, poliestru, wełny i bawełny. Do kompletu można dobrać też mini spódniczkę, która wygląda jak nieco wyrwana z lat ‘60 – do kompletu brakuje już tylko białych, lakierowanych kozaczków!

Jednak ten model to prawdziwe złoto jeśli chodzi o stylizacje. Odnajduje się nie tylko w komplecie z mini, lecz równie zachwycająco wygląda z jeansami, super modnymi spodenkami kolarskimi czy romantycznymi, rozłożystymi sukienkami. Dzięki temu, że marynarka jest nieco dłuższa, wiele osób traktuje ją jak dłuższy sweter czy mini sukienkę, chociaż ten ostatni sposób jest bardzo ryzykowny i szczerze go odradzamy.

ZOBACZ TEŻ: Przymierzyła najdziwniejsze ubrania z Internetu. Na żywo wyglądają strasznie

Czy to skład kazał stracić gwiazdom, modelkom i influencerkom dla niego głowę? A może cena? Obecnie marynarka jest do kupienia za 299 złote (na przecenie). Spiesz się – zostały ostatnie sztuki!