Tego lata mamy ogromny wybór dodatków do włosów – obok perłowych spinek, miękkich frotek i ślicznych apaszek zaplatanych w warkocze, kolejną propozycją są miękkie, szerokie opaski. Pośród wszystkich dodatków, to właśnie ten rodzaj ozdób zdominował wakacyjne trendy. Ale wśród biżuteryjnych propozycji również jest jeden bardzo ciekawy element, który na swoim Instagramie już lansuje Julia Wieniawa.

Chodzi oczywiście o szalenie modną biżuterię w morskim, wakacyjnym stylu. Naszyjniki, opaski i kolczyki zdobione muszelkami to kolejny, gorący hit. Wie o tym Julia Wieniawa, która właśnie opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje swój pomysł na stylizację.

NAJBARDZIEJ NIEOCZEKIWANY TREND BIŻUTERYJNY BĘDZIE HITEM TEGOROCZNYCH WAKACJI

Celebrytka znalazła świetny sposób – zestawiła pomarańczową sukienkę z niebieską torebką i muszelkowym naszyjnikiem ze złotymi elementami. Jej fani byli zachwyceni taką stylizacją:


Hot Hot Hot…-) Jak bogini-„)
to jest klasa – łączyć marki luksusowe,
takie jak lv oraz te sieciówkowe tak, żeby bez oznaczeń wydawało się ze wszystko jest luksusowe kwestia jak widać modelki
Haha Cudnie wyglądasz, to połączenie kolorów to prawdziwa mieszanka energetyczna.
Zjawiskowa

To, co szczególnie zachwyciło fanów celebrytki to jej oryginalny styl i odważne połączenia kolorów, które sprytnie łączy z najmodniejszym letnim dodatkiem. Podoba Wam się taka stylizacja?

TEN DODATEK DO WŁOSÓW JEST NIESAMOWICIE MODNY. TO NAJWIĘKSZY HIT 2019 ROKU?

Julia Wieniawa uwielbia ten dodatek. To najpiękniejsza ozdoba na lato