Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy miał swoje gorsze momenty: para nawet rozstała się na chwilę, jednak ich uczucie musiało być silne. Zdecydowali się dać sobie drugą szansę i tak oto niedawno w mediach pojawiła się informacja o ich zaręczynach. Od tamtej pory fanki wyczekiwały, jaki pierścionek otrzymała Joasia. Jest imponujący! Zobacz koniecznie, jak wygląda!

Dlaczego rodzina królewska nie zaakceptowała pierścionka zaręczynowego księżnej Diany

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Po tym, jak w sieci zaczęły krążyć pierwsze pogłoski o zejściu się pary, spekulowano na temat zaręczyn. Wkrótce Antek Królikowski potwierdził pojawiające się w internecie domysły: doszło do zaręczyn i co więcej, już planowany jest ślub. Nieoficjalnie wiadomo nawet, gdzie dokładnie odbędzie się uroczystość, kto będzie weselnym gościem oraz gdzie odbędzie się wesele. Na razie są to jednak domysły. Poza informacjami dotyczącymi samej ceremonii, wszystkich interesowało to, jak wygląda pierścionek zaręczynowy Joanny Opozdy. Dzisiaj już nawet to nie jest tajemnicą!

Znaczenie pierścionka zaręczynowego Ariany Grande, które wszyscy pominęliśmy. Wzruszający gest?

Pierścionek zaręczynowy Joanny Opozdy29T232636.482 źródło: instagram.com/asiaopozda

Jaka próba złota pierścionków zaręczynowych jest najlepsza i dlaczego?

Pierścionek zaręczynowy Joanny Opozdy

Na InstaStory Joanny pojawił się kadr, który natychmiast wyłapały wszystkie fanki celebrytki. Widać na nim lśniący kamień. Jak łatwo się domyślać, to pierścionek zaręczynowy, który zdobi brylant mający przynajmniej pół karata. Po przybliżeniu screena widać wyraźnie, jak wygląda pierścionek z brylantem. Poza dużym kamieniem, widzimy obrączkę zdobią małymi brylancikami. Zestaw biżuterii z pewnością nawiązuje stylem do zestawu oferowanego przez markę Tiffany & Co. Para już od jakiegoś czasu nie ukrywa, że ponownie jest w związku. Jak Wam podoba się zaręczynowa biżuteria Joanny Opozdy?