Joanna Liszowska ma swój styl i doskonale się w nim czuje. Do tej pory większość Polaków kojarzyła ją z wybranych ról w rodzimych produkcjach oraz z kręconych blond włosów, które były jej znakiem rozpoznawczym. To już przeszłość – Joanna nosi teraz na głowie brąz i to w bardzo prostej wersji!

Jeszcze kilka dni temu aktorka pojawiła się na ramówce Polsatu w długich blond włosach. Stylizacja, którą wybrała sprawiła, że media natychmiast porównały ją do Kim Kardashian. Tymczasem kilka dni później, na premierze filmu Całe szczęście Joanna pojawiła się w prostych, długich włosach… przefarbowanych na ciemny brąz! Co za zmiana!

ZOBACZ TEŻ: WYLEWAJĄCE SIĘ PIERSI I SUKIENKA W ODCIENIU NUDE, CZYLI… (FOTO)

Za metamorfozę aktorki odpowiada znany fryzjer Kajetan Góra. Nie tylko przefarbował jej włosy, lecz także ułożył je w wysoko upięty kucyk. Pojawiły się głosy, że to typowo odwzorowany koński ogon a’la Ariana Grande. Gdyby się przyjrzeć – to kolor faktycznie jest bardzo podobny.

Mediom nie umknęła też oryginalna stylizacja Joanny, która na ściance pojawiła się w sportowej koszulce w kolorze czerwonym oraz długiej, tiulowej spódnicy, z wysokim rozcięciem.

Jak Wam się podobają nowe włosy oraz wybrana stylizacja?