Ostatnio częściej mówiło się o życiu prywatnym Joanny Krupy, niż o jej osiągnięciach w modelingu. Gwiazda przeżywała ostatnio ciężkie chwile i nie chciała mówić publicznie o powodach rozstania z Romainem Zaigo.

W końcu Asia zdecydowała ujawnić całą prawdę w wywiadzie dla magazynu Viva!. Okazało się, że modelka bardzo przeżyła rozstanie po 10 latach ze swoim ukochanym mężem i ostatnie pięć miesięcy były dla niej niezwykle trudne.

Czytaj także: Koniec TOP MODEL!

Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać z rodziną, wynająć dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, ze jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje. Kiedy pojechał na zajęcia z jujitsu, zaczęłam analizować sytuację i napisałam do niego SMS, pytając, czy jest jakaś inna kobieta. Zadzwonił: „Nie ma innej kobiety, ale chcę rozwodu”. Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję

– wspomniała Joasia.

Jakie były przyczyny rozstania? Podobno Romainowi zaczęły przeszkadzać jej ciągłe wyjazdy i duża ilość psów. Problemem dla męża Joanny był też fakt, że nie mieli jeszcze dzieci.

Być może od dawna wiedziałam, że to nie jest związek, o jakim marzyłam. I myślę też, że gdybyśmy naprawdę chcieli mieć dzieci, tobyśmy je mieli bez względu na wszystko. Teraz dziękuję Bogu, że nie mamy dzieci i one nie muszą tego przeżywać.

Co Joanna powiedziała mężowi na odchodne?

„Nie myślałeś o tym, że mnie krzywdzisz, że taki kawał naszego życia wyrzucasz jak zniszczony mebel? Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia! Gdy cię poznałam, nie miałam jeszcze trzydziestki, moja kariera dopiero się zaczynała, byłam na topie, gdyby nie nasz związek, nabrałaby większego rozpędu. Dla mnie nie ma już powrotu. Teraz kochasz, a przedtem? ”

Czytaj także: TA FRYZURA JOANNY KRUPY MA SZANSĘ ZOSTAĆ HITEM LATA 2017! (FOTO)

Trzymamy kciuki za to, żeby w życiu modelki odtąd wszystko układało się pięknie!

Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie wyznała prawdę o swoim rozwodzie