Tego postu Justyny Pawlickiej, byłej uczestniczki Top Model, internauci jeszcze długo nie zapomną. Przypomnijmy, że celebrytka postanowiła „otworzyć sezon na lisy” ogłaszając to na swoim facebookowym profilu. Wpis opatrzyła zdjęciem z… małym liskiem.

Reakcja internautów była natychmiastowa. Post w ekspresowym tempie rozszedł się w sieci. Nie pomogło jego usunięcie – screen nadal pozostał.

ZOBACZ TEŻ: Tego postu Internauci nie wybaczą Justynie Pawlickiej

Sytuację skomentowała także Joanna Krupa, jurorka w programie Top Model. Odpowiedziała Justynie bardzo emocjonalnym postem.

Gdy patrzę na ten wpis, jest mi niezwykle smutno. Moje serce mi pęka. Jak można zrobić sobie zdjęcie z tak pięknym zwierzęciem, być za tyle zuchwałym aby opublikować je z komentarzem „sezon na lisy”, zabijać później to zwierzę..?! Diabeł zamieszkał w skórze tej dziewczyny. Diabel w ludzkim ciele . Nie spodziewalam sie ze dla pieniedzy za reklamy ludzie w 21 wieku moga tak latwo zatracic czlowieczenstwo. Diabel pieniedzmi zdobywa ludzi I staja sie potworami bez duszy,serca I milosci.(pisownia oryginalna)

style="overflow:hidden;">To nie pierwszy raz, gdy modelka próbuje przemówić do rozsądku zakochanej w naturalnych futrach Pawlickiej. Myślicie, że tym razem celebrytka weźmie zdanie Joanny i internautów pod uwagę?

Gdy patrzę na ten wpis, jest mi niezwykle smutno. Moje serce mi pęka. Jak można zrobić sobie zdjęcie z tak pięknym…

Posted by Joanna Krupa on 4 września 2015

Joanna Krupa odpowiedziała Pawlickiej na szokujący post z FB

Joanna Krupa odpowiedziała Pawlickiej na szokujący post z FB

Joanna Krupa odpowiedziała Pawlickiej na szokujący post z FB