O tym, że jesienią oraz zimą modny będzie eklektyzm wspominałyśmy już wcześniej. Dowolność w tworzeniu stylizacji, dobieranie z pozoru niepasujących do siebie elementów zawsze gwarantują nam niepowtarzalność oraz ubiór z jak największych wybiegów. Ta wolność pozwala nam kreować nasz własny, indywidualny styl, który sprawia, że czujemy się dobrze. Joanna Koroniewska zdradziła, jaki jest jej idealny przepis na stylizację. Okazuje się, że popularna aktorka uwielbia kontrast w modzie!

Joanna Koroniewska w najmodniejszym kolorze jesieni. Ta sukienka z sieciówki to HIT!

Joanna Koroniewska

Popularność Joanny Koroniewskiej zdecydowanie powiększyła się podczas pandemii koronawirusa. Wraz z mężem od początku zaangażowani byli w społeczne działanie i akcję #zostańwdomu. Aby umilić czas swoim fanom, organizowali cykliczne transmisje na żywo ze swojego domu. Dzięki tym spotkaniom z internautami zyskali bardzo dużo fanów i followersów. Joanna Koroniewska dała się poznać jako niezwykle pogodna i naturalna osoba. Nie kryje tego, że nie przepada za używaniem filtrów, nie wstydzi się pokazywać swojej twarzy bez makijażu. Dla wielu kobiet stała się inspiracją i zmotywowała je do dbania o swoje naturalne piękno. Poza tą naturalnością inspiruje swoje obserwatorki w kwestii mody. Jak zdradziła w jednym z ostatnich postów, kontrast w modzie to jej przepis na udaną stylizację!

Buty idealne na jesienno-zimową aurę. Paulina Sykut Jeżyna stawia na piękne sztyblety w stylu combat boots

Kontrast w modzie

Joanna Koroniewska uwielbia kontrastowe połączenia.

„Zielona panienka z okienka. Słodka góra i ciężki dół. Tak lubię. Byleby nie było cukierkowo. Słodycze pozostawiam mężowi” – tymi słowami podpisała jedną ze swoich najnowszych stylizacji.

Na zdjęciu widać Joannę Koroniewską w przepięknej, zwiewnej zielonej sukience oraz bezapelacyjnie najmodniejszych butach sezonu – combat boots. Gruba podeszwa i wysoka cholewka nadają całej stylizacji charakteru. Joanna Koroniewska bardzo często ubiera się w sieciówkach, ale w jej szafie nie brakuje także droższych elementów garderoby. Takim właśnie jest zaprezentowana sukienka. Butelkowozielona kreacja pochodzi z marki ZAQUAD i kosztuje 520 zł. Wciąż dostępna jest w sklepie online marki (w rozmiarach XS-L). Jak Wam podoba się takie kontrastowe połączenie? Waszym zdaniem wygląda stylowo?