Na rynku ukazał się najnowszy numer magazynu HOT Moda. Gwiazdą okładki jest aktorka Julia Pogrebińska. W numerze czytelnicy znajdą m.in.: trendy na nowy sezon, akcję rabatową I LOVE SHOPPING, finał drugiej edycji akcji Stylowy maraton oraz temat specjalny – HOT for Man.

Na okładce aktorka znana m.in. z serialu Wataha Julia Pogrebińska, która urodziła się w Kazachstanie, ale na życie wybrała Polskę. Jak na gwiazdę wrześniowego numeru przystało, w sesji Julia ubiera tylko to, co najmodniejsze. Opowiada swoją niesamowitą historię oraz dlaczego pokochała polskich projektantów.

Motywem przewodnim numeru są TRENDY NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2015/16, a w nim m.in. raport z wybiegów w czterech stolicach mody i wszystko co najmodniejsze z polskich sklepów.

I LOVE SHOPPING

W numerze na czytelników czeka akcja rabatowa – zniżki do 50% i ponad 150 zniżkowych kuponów do sklepów w całej Polsce. Weekend rabatów (5-6 września) organizowany jest razem z magazynami Joy oraz Cosmopolitan.

STYLOWY MARATON – finał drugiej edycji

Wrześniowe wydanie magazynu to również sesja z czytelniczkami, laureatkami trzech pierwszych miejsc i relacja z walki finałowej Stylowego Maratonu. „Ta akcja była wspaniałą okazją do bezpośrednich spotkań z czytelniczkami. Przez 10 weekendów stylistki HOT moda przejechały Polskę wszerz i wzdłuż, odwiedzając centra handlowe, aby służyć poradą, porozmawiać o trendach i poznać dziewczyny, dla których robimy magazyn. Wracały zachwycone i pełne wrażeń… Dziewczyny jesteście naprawdę świetne!” – mówi Magdalena Soszyńska, redaktor naczelna HOT Moda. Kolejna edycja Stylowego Maratonu ruszy we wrześniu, szczegóły akcji czytelnicy znajdą w następnym numerze.

HOT for Man – Męski styl w 5 odsłonach prezentuje Rafał Brzozowski

Inspirując się tym, co w najnowszych kolekcjach zaproponowali projektanci, a jednocześnie bazując na klasycznych rozwiązaniach redakcja stworzyła pięć modnych męskich looków. Specjalnie dla magazynu HOT Moda, tym razem w roli modela wystąpił wokalista Rafał Brzozowski.

Tematy wrześniowego wydania magazynu HOT Moda to również:

• Kompletny przegląd jesiennych płaszczy i kurtek
• Poncho – okrycie na czasie
• 4 nowe sposoby na spódnicę inspirowane street stylem
• Tendencje w makijażu i fryzurach

My już mamy swój egzemplarz, a Wy?