W ciągu ostatnich kilku sezonów w modzie zauważalnie wzrasta zainteresowanie slow fashion. To uznanie klasycznych, uniwersalnych ubrań, które są odporne na szybko zmieniające się trendy. Dążymy do kompletowania garderoby ponadczasowej. Proste i praktyczne kroje, neutralne kolory mają pomóc nam w stworzeniu nowego podejścia do mody i znacznego ograniczenia konsumpcjonizmu. Wybieramy więc ubrania, które pozostaną z nami na długi czas i znajdą stałe miejsce w garderobie. Tak jak sweterek w paski – który jeszcze do niedawna był uznawany za coś, co wyszło z mody na dobre. Nowe podejście do gromadzenia i kompletowania szafy zmieniło jednak podejście do tego klasycznego elementu. Stylowy i ponadczasowy doczekał się drugiej szansy.

Te spodnie są jednym z największych hitów sezonu. W Black Friday kupisz je nawet 50% taniej!

Połączenie kremowego i czarnego koloru oraz oversizeowy krój – trudno o bardziej ponadczasowy duet. Sweterek w paski jest uwielbiany na Instagramie i w modzie ulicznej. Popularne marki takie jak Zara czy Magno stworzyły własne wersje dzianinowego, lekkiego sweterka na wiosnę dodając do niego wysoki kołnierz i zamek błyskawiczny. A to sprawia, że to jeden z najpopularniejszych elementów tej wiosny!

Możemy łączyć go dosłownie ze wszystkim – czarnymi spodniami z wysokim stanem, spódnicą w kratkę, złotymi dodatkami  czy też klasyczną, szeroką białą koszulą. A w ciepłe, słoneczne dni – możemy zarzucić go na  ramiona zamiast cienkiego płaszcza lub ramoneski. To ponadczasowy styl, który sprawdza się zawsze.