Jako osoba pracująca w portalu urodowym widziałam już naprawdę wiele. I chociaż świat urody ma swoją ciemną stronę, która może przerażać i obrzydzać, to wszystko koniec końców prowadzi do zmiany żaby w księżniczkę. Niestety, w przypadku wymyślnego mani coraz częściej napotykam się na wymysły, których efekt finalny nie ma nic wspólnego z pięknem ani zachwytem. Tak jak manicure w kształcie… nieogolonych nóg.

Widzieliśmy już wszyscy manicure z zamkniętymi, żywymi mrówkami . Niektórzy mieli też okazję oglądać dziwny nail art… z pupą . Była też masa nieudanych mani z czasów wielu eksperymentów manicurzystek, które kończyły się totalnymi bublami bądź nawarstwiały się do tego stopnia, że ich zdjęcie było praktycznie niemożliwe.

Okazuje się, że te czasy nie są do końca za nami. Dzisiaj jednak te “wpadki” są produkowane masowo, tylko po to, by szybko stać się viralem i jeszcze szybciej dać o sobie zapomnieć. Chociaż nie jesteśmy pewne jak nam pójdzie z mani w kształcie… nieogolonych nóg. Co więcej, autor projektu postanowił przed kamerami ogolić nonszalanckie nogi, które własne pedi mają doskonale wykonane. Spójrzcie same:

Jesteśmy pewne, że w życiu nie widziałyście bardziej obrzydliwego mani! Ohyda!
Jesteśmy pewne, że w życiu nie widziałyście bardziej obrzydliwego mani! Ohyda!

Cały filmik możecie obejrzeć pod LINKIEM .

ZOBACZ TEŻ: Pompony na paznokciach. Najgorszy pomysł na manicure?

Czy widziałyście coś równie obrzydliwego?