Nowojorki Fashion Week dobiegł końca. To wielkie modowe wydarzenie przyciąga setki osób z całego świata. Nie zabrakło również naszej polskiej reprezentacji. Do Nowego Jorku wybrały się między innymi blogerki Maffashion i Jessica Mercedes.

Oczywiste jest to, że szafiarki nie pojechały tam na wakacje, ale po kolejne sukcesy. To okazja nie tylko do pochwalenia się ciekawym Insta Stories, ale także do zabłyśnięcia w zagranicznych portalach modowych. Możliwość zobaczenia z bliska pokazów światowych projektantów i spotkania wielu ciekawych osób jest naprawdę kusząca.

Takiej okazji nie mogła przegapić Jessica Mercedes. Szafiarka spotkała się z Victorią Beckham i uwieczniła to na zdjęciu. W opisie zdjęcia na Instagramie zdradziła, po co spotkała się z piosenkarką. Z jej krótkiego komentarza wynika, że przeprowadziła wywiad na temat linii kosmetyków gwiazdy. Podobno efekty tej rozmowy będziemy mogli zobaczyć już niedługo w serwisie Youtube i na blogu Jemerced.

ZOBACZ TEŻ: WOW! NIE MIAŁYŚCIE POJĘCIA O TYM, ŻE JESSICA MERCEDES MA TAKIE CIAŁO! (FOTO)

Niektórzy obserwatorzy szafiarki nie docenili jej sukcesu… Śmieją się, że projektantka do dziś zastanawia się, kim była dziewczyna, która poprosiła ją o zdjęcie…

Jak myślicie, Jessica ma się czym chwalić?