Jessica Alba na swoim profilu na TikToku umieściła nagranie, na którym ma na sobie sweter polskiej marki. Przepiękny model w kolorze czerwonym to jeden z największych hitów wśród gwiazd. Nie możesz tego przegapić!

Monika Kozakiewicz z Love Island w modnym sweterku za 79,99 PLN!

Jessica Alba

Jessica zaczęła swoją karierę jako mała dziewczynka. Bardzo szybko stała się jedną z ulubionych dziecięcych aktorek, a współpraca z agentem zagwarantowała jej pierwsze filmowe zlecenia. Możemy ją podziwiać w mnóstwie produkcji, jak chociażby „Maczeta” czy „Błękitna”. Z czasem gwiazda zauważyła, że jej umiłowanie do grania i odtwarzania ról słabnie. Niegdyś wyznała, że po tym, jak została mamą, jej życie się zmieniło i to właśnie wychowanie dziecka stało się priorytetem. Mimo takich deklaracji, gwiazda wciąż ma ogromne grono fanów, którzy obserwują jej profile w mediach społecznościowych. Ma między innymi konto na TikToku i to właśnie na nim opublikowała filmik, na którym nosi sweterek polskiej marki.

Technika stylizacji kardiganów, na której punkcie oszalały użytkowniczki mediów społecznościowych

Filmik na TikToku

Jessica Alba jest bardzo aktywna na swoim koncie na TikToku. Na jednym z filmików pokazuje, jak robi swój makijaż. Przy okazji oznaczyła na nim sweter polskiej marki. Ta stylizacja podbiła serca internautów! Sweterek pochodzi ze sklepu The Odder Side. Ma luźny krój zapinany z przodu na drewniane guziki. Piękny czerwony kolor jest idealny na wiosnę, a w zestawieniu z klasycznymi jasnymi jeansami prezentuje się bosko! Kardigany w tym sezonie są niezwykle modne. Sweterek polskiej marki kosztuje 469 złotych. Na Instagramie marki już wcześniej pojawiły się propozycje stylizacji z jego udziałem i zebrał mnóstwo komplementów. Jak Wam się podoba outfit, który stworzyła Jessica Alba? Skusił Was ten sweterek?