Stworzenie modnej i praktycznej garderoby nie musi kosztować majątku! Możesz ubrać się modnie i wydać na to grosze – i to nie tylko zaopatrując się w rzeczy z drugiej ręki. Od długiego czasu w ofertach przeróżnych dyskontów można kupić ubrania w świetnych cenach i dobrej jakości. Jednym z tańszych sklepów jest także Pepco! To właśnie w najnowszej kolekcji znajduje się prawdziwa modowa perełka. Pleciona torebka to idealne rozwiązanie na lato.

Sorbet truskawkowy – cudny manicure na lato

Modne dodatki na lato

Letnie stylizacje również wymagają uzupełnienia odpowiednimi akcesoriami. W tym sezonie niezwykle modne są niewielkie lub średniej wielkości torebki wykonane z plecionki lub koszyki. To właśnie one nadają naszym ubraniom ten wakacyjny, niepowtarzalny klimat! W Pepco znajdziecie torebkę w genialnej cenie, która swoim designem przeniesie Was na wakacje. Ciekawy kształt i wielkość sprawiają, że bez trudu zmieścisz w niej wszystko, co najważniejsze. Jeśli masz dość dodatków, które wyglądają u każdego identycznie, to jest propozycja dla Ciebie! Pleciona torebka kosztuje grosze.

TOP 5 stylizacji Kasi Cichopek idealnych na lato w mieście. Która z nich najlepsza?

Pleciona torebka z Pepco

Torebka w etnicznym stylu posiada wewnętrzną kieszonkę i regulowany pasek, który możesz przekładać przez ramię. To zdecydowanie najwygodniejszy sposób noszenia, zwłaszcza podczas wakacyjnych spacerów. Ma niezobowiązujący, luźny styl, dzięki czemu zabierzesz ją ze sobą dosłownie wszędzie – sprawdzi się w miejskich warunkach, jak i na plażach. Będzie odpowiednia do sportowych stylówek z szortami oraz dziewczęcych, w których pierwsze skrzypce grają zwiewne sukienki. Ta modna torebka kosztuje zaledwie 30 złotych i już jest dostępna w sklepach Pepco! Jesteśmy pewne, że jej zakup nie nadwyręży Waszego budżetu, a może sprawić ogromną frajdę. Jak Wam się podoba propozycja z Pepco?

Pleciona torebka
1

Torebka

30 PLN

Kup teraz