Wiele marek próbuje budować swój sukces w oparciu o sukces serialowy bądź filmowy Netflix’a. Czasami nie są to udane inwestycje, szczególnie, gdy dzieją się bez udziału i zgody giganta. Przykładem może być kawiarnia “The Upside Down” w Chicago, która została wystylizowana na wnętrza znane fanom serialu “Stranger Things”. Miejsce zostało zamknięte po spokojnej interwencji prawników Netflix’a w sierpniu 2017 roku. Miejmy nadzieję, że do podobnych wydarzeń nie dojdzie w przypadku nowej kolekcji H&M-u w której bierze udział przystojny Dacre Montgomery.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ INSPIROWANY SERIALEM „STRANGER THINGS” ROBI FURORĘ NA INSTAGRAMIE!

Fani serialu są bardzo podekscytowani wizją pojawienia się w szwedzkich sieciówkach ubrań, nawiązujących bezpośrednio do ich ulubionych bohaterów bądź samego miejsca wydarzeń ze “Stranger Things”. I chociaż większość z nich nada się jedynie na plażę bądź na wakacje, nie zmienia to faktu, że już teraz można zaobserwować spore zainteresowanie ubraniami w internecie.

Wśród koszulek na ramiączkach, t-shirtów i strojów kąpielowych stylizowanych na lata 80-te, możemy znaleźć też gumowe klapki na basen oraz dodatki, takie jak plastikowy daszek chroniący przed słońcem. Nie bez znaczenia jest również fakt, że głównym modelem jest super przystojny Dacre Montgomery, świetnie odnajdujący się w roli modela. Mogliśmy go oglądać w zeszłorocznej kampanii Reserved z Cindy Crawford.

Kolekcja będzie dostępna na całym świecie w sklepach H&M od 23 maja. To świetna data, która przygotuje nas na premierę trzeciego sezonu “Stranger Things”. Przypominamy, że z Eleven i czwórką przeuroczych chłopaków spotkamy się już 4 lipca.

ZOBACZ TEŻ: Jest pierwszy zwiastun „Stranger Things 3”! Co wydarzy się w Hawkings?

Będziecie na nią czekać?