Pokaz jesiennej kolekcji Louis Vuitton z pewnością stanowił jedno z najciekawszych wydarzeń niedawnego Tygodnia Mody w Paryżu. Oprócz tego, że na wybiegu pojawiły się żywe legendy modelingu takie jak Kate Moss, Naomi Campbell czy Carolyn Murphy, to naszej uwadze nie uszły również fantastyczne dodatki. Wreszcie udało nam się zdobyć zdjęcia, dzięki którym możemy przyjrzeć im się bliżej.

Śmiało można powiedzieć, że głównym motywem przewodnim pokazu były kajdanki. Fanki tego typu „biżuterii” będą miały z czego wybierać. Modelki oprócz klasycznych metalowych modeli prezentowały również takie wysadzane błyszczącymi kamieniami lub wykonane z lakierowanej skóry.

W przypadku butów największa uwagę przykuwały kolorowe kalosze na platformie. Podejrzewamy, że ich przyszłe właścicielki raz na zawsze pozbędą się problemu przemoczonych skarpetek.

Warto przyjrzeć się również ozdobom do włosów oraz nakryciom głowy. Motywem pojawiającym się na większości z nich była maska karnawałowa. O ile w przypadku opasek pomysł ten wydał nam się całkiem udany, o tyle co do toczków mamy pewne wątpliwości. Co za dużo, to niezdrowo.

Zobaczcie wszystkie zdjęcia: