Dodatki to najlepsza część stylizacji, która pomoże odświeżyć nawet bardzo stare ubrania. To także dobry sposób na to, by zaoszczędzić pieniądze i choć trochę ograniczyć kupowanie kolejnych ubrań.

Moda w stylu fast fashion wymusza na nas kupowanie coraz większej ilości ubrań. Zmieniające się co chwilę trendy sprawiają,  że ubrania szybko tracą na wartości i stają się zwyczajnie niemodne. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to, by ograniczyć kupowanie kolejnych ciuchów, które i tak za chwilę wylądują na dnie szafy.

Buty wiedźmy: trend, który zdominuje jesienną modę

Jednym z rozwiązań jest postawienie na dodatki, dzięki którym stylizacja nabiera nowego charakteru. Na które z nich zwrócić szczególną uwagę?

Oto szybki przegląd.

Najmodniejsze stylizacje na jesień. Te ubrania nigdy nie wyjdą z mody

Pierwszym dodatkiem jest szeroki pasek, który wiąże się wokół talii z ozdobną klamrą. To idealna ozdoba, którą możesz nosić do szerokiej sukienki, spódnicy oraz luźnego swetra. Większość pasków tego typu bez problemu znajdziesz w sklepach vintage i second-handach.

 

Jednym z najprostszych sposobów na szybką zmianę wyglądu jest biżuteria, a w tym sezonie stawiamy na mocny błysk. W tym celu najlepiej sprawdzi się gruby, złoty łańcuch. To odświeżenie starego stylu, który jest idealną opcją na jesień,. Wystarczy dobrać klasyczny T-shirt lub zestawić go z grubszą dzianiną, co w tym sezonie jest szczególnie mocnym trendem.

Kolejnym dodatkiem, dzięki któremu stworzysz modną stylizację jest torebka typu clutch bag czyli klasyczna kopertówka. Ten typ znów wraca do mody i  z pewnością, masz ją już w swojej szafie.