Kolekcja Big Star Fall Winter 13/14 koresponduje z oczekiwaniami współczesnej kobiety i współczesnego mężczyzny. Liczy się szeroki wybór fasonów i różnorodność, aby każdy mógł wybrać to, co odpowiada jego potrzebom. Znaczenie ma też łatwość w komponowaniu i łączeniu poszczególnych modeli oraz możliwość tworzenia wielu różnych zestawów. Dlatego oferta marki została wyraźnie podzielona na dwa odrębne sezony.

Lżejsza i bardziej kolorowa jesienna Jesień kontrastuje z ciemniejszą i stonowaną Zimą. Różnice widać w grubości przędz i splotów oraz wyborze dzianin.

Kolekcja Big Star Fall Winter ‘13/14

Atmosfera i charakter damskiej, jesiennej linii Modern Fairytale nawiązują do motywu jesiennego lasu i fascynacji leśną przyrodą.

Męska linia Urban Scout na Jesień 2013, inspirowana szeroko pojętym tematem gór, to zaproszenie do świata, który dla jednych wiąże się z pasją , dla innych z aktywnym spędzaniem wolnego czasu, albo jest po prostu miejscem zamieszkania.

Nieodłącznym elementem kolekcji są jeansy dostępne w szerokim wachlarzu kolorów i krojów, dzięki czemu możemy dobrać model idealny dla naszej sylwetki. Całość uzupełnia oczywiście cała gama akcesoriów i butów – jak zawsze oryginalna i ciekawa.

Kolorowa i różnorodna kolekcja Big Star zachęca, aby na nowo odkrywać i kreować swój własny, niepowtarzalny styl. Inspirująca, ciekawa a jednocześnie spójna i przemyślana jest gwarancją dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu w nadchodzącym sezonie.

Odkryj ją na www.sklep.bigstar.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kolekcja Big Star Fall Winter ‘13/14

Kolekcja Big Star Fall Winter ‘13/14

Kolekcja Big Star Fall Winter ‘13/14

Kolekcja Big Star Fall Winter ‘13/14

ZOBACZ FILM: