Marka zaprezentowała swoje propozycje na następny sezon. W kolekcji House królują sylwetki inspirowane punkowo-grunge’owymi brzmieniami, folkowym klimatem i college’ową stylistyką.

W najnowszym, jesiennym lookbooku House pokazuje, jak wyglądać modnie i stylowo w chłodniejsze dni. Silnym akcentem damskiego lookbooka są kurtki i spodnie w motocyklowym stylu oraz płaszcze i zestawy z motywem grunge’owej kratki. Najnowsza linia marki to również nawiązanie do stylu folk – dzianinowe swetry i bluzy zdobią barwne ornamenty zaczerpnięte z tradycyjnego wschodniego rękodzieła. Obok nich znajdziemy klasyczne trapezowe spódniczki, dziewczęce sukienki z kwiatowymi nadrukami oraz stylowe parki i budrysówki.

Marka House nie zapomniała także o nieodzownym jesienią stylu college, który nabiera intrygującego charakteru poprzez wprowadzenie męskiej formy t-shirtów i bluz w nowym damskim wydaniu.

Każdą stylizację bez problemu dopełnisz ciekawymi i praktycznymi dodatkami House, a denimowa linia nie zawiedzie tych, które cenią sobie wygodę i luz w codziennym noszeniu.

Widzicie coś dla siebie?

Jesienna kolekcja marki HOUSE

Jesienna kolekcja marki HOUSE

Jesienna kolekcja marki HOUSE

Jesienna kolekcja marki HOUSE

Jesienna kolekcja marki HOUSE

ZOBACZCIE VIDEO: