Wśród plotek o możliwych problemach małżeńskich z Benem Affleckiem, Lopez zdecydowała się na wyraźny komunikat, który umieściła na swoim ubraniu. Jennifer Lopez, znana ze swojego nienagannego stylu, tym razem wybrała zestawienie, które nie tylko podkreślało jej doskonałą sylwetkę, ale również zawierało ważną wiadomość.

Jennifer Lopez w trendzie makijażowym sunset blush

Koszulka Jennifer Lopez

Gwiazda miała na sobie skąpy top, który eksponował jej twarde jak skała mięśnie brzucha. Top ten zestawiła z różowym kardiganem i nisko osadzonymi, luźnymi jeansami marki Acne Studios. Całość dopełniały białe sneakersy i torebka Dioriviera Lady Dior.

Największą uwagę przyciągnął jednak napis na topie Jennifer. Brzmiał on „JLO BE MY MAMA”.Ten odważny i intrygujący napis skłonił do spekulacji na temat jego znaczenia i kontekstu, zwłaszcza w obliczu plotek o rzekomych problemach w jej małżeństwie z Benem Affleckiem. W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele doniesień o możliwych problemach w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para, która wzięła ślub w 2022 roku, od dawna jest w centrum uwagi mediów. Choć oboje starają się chronić swoją prywatność, plotki o rzekomych napięciach w ich związku regularnie trafiają na pierwsze strony gazet.