Jennifer Lopez była Beyonce branży muzycznej, zanim Beyonce wkroczyła na scenę. I chociaż jej gwiazda jest nieco mniej oślepiająca niż Queen B, to spokojnie można przyznać jej nagrodę za świetne trzymanie się na rynku przez 20 lat. Przez ten czas gwiazda podjęła się wielu projektów poza muzycznych, w tym odzieżowych i kosmetycznej z polską marką Inglot. Jak donosi @trendmood1 na instagramie, gwiazda od wielu miesięcy pracuje nad linią kosmetyków pielęgnacyjnych. Oto, co wiemy na ten temat.

Zarówno gwiazda, jak i jej team dość uparcie milczą w tym temacie. Sama Jennifer powiedziała o projekcie w kilku słowach podczas wywiadu dla Refinery29. Jak zapewnia sama zainteresowana, projekt nieco się przeciąga, ponieważ Lopez nie chce wypuszczać czegoś, do czego sama nie byłaby osobiście przekonana.

ZOBACZ TEŻ: JENNIFER LOPEZ NIE WSTYDZI SIĘ SWOICH „BABY HAIR”. WRĘCZ JE UWYDATNIA!

Chciałabym aby wszystko było wynikiem mojej wiedzy, którą posiadłam i sekretów, z których korzystam od lat. Nie chciałabym aby to było bezproduktywne.

style=”overflow:hidden;”>

Obecnie nie wiadomo wiele na temat samych kosmetyków ani daty wypuszczenia ich na rynek. Spekuluje się, że to będzie 1 kwartał 2019 roku.

Czy jednak Jennifer Lopez jest odpowiednią osobą do produkowania takich kosmetyków? Ostatnie lata doskonale pokazały nam, że nie wszystkie celebryckie kosmetyki są warte uwagi, nie wspominając o tym, że formuła kosmetyków do pielęgnacji to lata badań laboratoryjnych oraz testów.

ZOBACZ TEŻ: JENNIFER LOPEZ ZMIENIŁA FRYZURĘ. TYM RAZEM NIE CHODZI TYLKO O NOWE UPIĘCIE!

Cóż, wygląda na to, że dowiemy się wkrótce, prawda? Będziecie czekać na kosmetyki do pielęgnacji by JLo?