Jennifer Lopez jest niekwestionowaną ikoną stylu i wyczucia. Lubi też zaszaleć, co z kolei nie wszystkim się podoba. My natomiast bardzo ją cenimy za humor i odwagę w stylizacjach oraz makijażu – w końcu, gdyby nie jej odważne stylizacje, nie mielibyśmy się kim inspirować. Tym razem podziwiamy ją w stylizacji na Barbie z Bronx’u i z podkreślonymi kępkami „baby hair”. Czyż nie wygląda przepięknie?

Stylistka artystyki, Mariel Haenn, podzieliła się zdjęciem JLo w jego stylizacji na swoim instagramie. Napisała, że dla sukcesu „Barbie z Bronx’u” trzeba 3 rzeczy: baby hair, jedwabnego kostiumu oraz przyciągających uwagę złotych łańcuchów. Cóż, zamierzony efekt osiągnięty. I to w jakim stylu!

ZOBACZ TEŻ: TAKIEGO CIAŁA MOGĄ POZAZDROŚCIĆ 20-LATKI. JENNIFER LOPEZ KUSI W SKĄPYM BIKINI

Do odpowiedniego zaczesania grubego warkocza oraz przyczesanych do skóry włosków „baby hair”, fryzjer Chris Appleton użył żelu do stylizacji włosów. Gruby warkocz otrzymał jednak wsparcie w postaci doczepów. Długie włosy, kończące się w talii nie tylko są efektowne, lecz także wyszczuplają Jennifer w talii.

Jak Wam się podoba Jennifer w takiej latino wersji?