Jessica Mercedes kilka dni temu poddała się operacji, o której mówiła od kilku miesięcy. Blogerka od zawsze marzyła o idealnym uśmiechu i prostych zębach, ale szybko okazało się, że marzenie nie jest wcale takie proste w realizacji. Pomimo tego, że od dłuższego czasu Jess nosiła aparat, uzyskanie idealnego zgryzu bez operacji okazało się niemożliwe.

ZOBACZ: JESSICA MERCEDES POKAZUJE, JAK WYGLĄDAJĄ JEJ ZDJĘCIA PRZED I PO PRZEROBIENIU

Jessica operacją żyła przez cały ostatni miesiąc. Blogerka wielokrotnie powtarzała, jak bardzo stresuje ją ta ingerencja. I nie chodziło wyłącznie o narkozę czy samą operację, ale również o to, że zmianie ulegnie również jej twarz.

Na Instagramie Jessiki pojawił się właśnie emocjonujący wpis, w którym podziękowała swoim fanom za wsparcie i opisała, jak się czuje.

Kochani! To mój ostatni dzień w szpitalu! Wiem, że może nie jest to zbyt piękne zdjęcie na Instagram, ale chciałam coś wrzucić na swój profil co zostanie na nim na zawsze, a nie zniknie po 24h! ❤️ Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie, które mi daliście podczas tych dni w szpitalu! Gdyby nie Wy, nie wiem jakbym dała radę psychicznie! Dziękuję Wam ślicznie za każde miłe słowo, bo kiedy jesteś opuchnięta, nie masz czucia w pół twarzy i wyglądasz prawie jak świnka Balbinka, to nie jest Ci za wesoło na duszy 😬👋🏼 Strasznie cieszę się, że mnie wspieraliście w tej decyzji i nie krytykowaliście, tylko przyjęliście to wszystko tak pozytywnie! To naprawdę dużo dla mnie znaczy, bo jestem szczerą osobą i nie wyobrażałam sobie udawać, że wcale nie przechodzę takiej poważnej operacji, zniknąć z naszego insta świata, żeby po miesiącu wyskoczyć z nowym uśmiechem i z nową twarzą bez słowa 😩😁 Przecież to nie w moim stylu, w życiu trzeba być szczerym! 🤫🙈 Jeśli ktoś nie śledzi instastories to napiszę tutaj jeszcze raz, że w środę przeszłam operację na progenię, czyli genetyczną wadę zgryzu, która uniemożliwiła mi gryźć pokarm, ścierały mi się zęby i stawy, a z uśmiechem wcale mi nie było do twarzy! 🤢 Skrócono mi żuchwę, ustawiono prosto zgryz, no i teraz czeka mnie 12 tygodni płynnej diety 😷😭 Nie wiem jak będę się czuć, ale możliwe, że przez najbliższe tygodnie będę tutaj trochę mniej aktywna, za co mam nadzieję mi wybaczycie. Czasami trzeba postawić siebie i zdrowie na pierwszym miejscu 👍🏼🤗 Dostaję od Was wiele pytań po mojej operacji o różne wskazówki – po to jestem, chętnie Wam pomogę, piszcie śmiało, odpisuję na wszystkie konkretne pytania 🎈Mam nadzieję, że moja historia też Was zmotywuje do walki o zdrowie, bo jednak zdrowie jest najważniejsze 😍 Trzymajcie się, dzięki i do zobaczenia ! – napisała.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: JESSICA PRZESZŁA CIĘŻKĄ OPERACJĘ. OD RAZU PO NARKOZIE ZACZĘŁA NAGRYWAĆ NA INSTA!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Thank you so much guys for all your support! 🙏🏼 I would never make it without you! All your messages and comments during my stay in the hospital gave me so much power, confidence and love! 🎀🎊 #JawSurgery Kochani! To mój ostatni dzień w szpitalu! Wiem, że może nie jest to zbyt piękne zdjęcie na Instagram, ale chciałam coś wrzucić na swój profil co zostanie na nim na zawsze, a nie zniknie po 24h! ❤️ Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie, które mi daliście podczas tych dni w szpitalu! Gdyby nie Wy, nie wiem jakbym dała radę psychicznie! Dziękuję Wam ślicznie za każde miłe słowo, bo kiedy jesteś opuchnięta, nie masz czucia w pół twarzy i wyglądasz prawie jak świnka Balbinka, to nie jest Ci za wesoło na duszy 😬👋🏼 Strasznie cieszę się, że mnie wspieraliście w tej decyzji i nie krytykowaliście, tylko przyjęliście to wszystko tak pozytywnie! To naprawdę dużo dla mnie znaczy, bo jestem szczerą osobą i nie wyobrażałam sobie udawać, że wcale nie przechodzę takiej poważnej operacji, zniknąć z naszego insta świata, żeby po miesiącu wyskoczyć z nowym uśmiechem i z nową twarzą bez słowa 😩😁 Przecież to nie w moim stylu, w życiu trzeba być szczerym! 🤫🙈 Jeśli ktoś nie śledzi instastories to napiszę tutaj jeszcze raz, że w środę przeszłam operację na progenię, czyli genetyczną wadę zgryzu, która uniemożliwiła mi gryźć pokarm, ścierały mi się zęby i stawy, a z uśmiechem wcale mi nie było do twarzy! 🤢 Skrócono mi żuchwę, ustawiono prosto zgryz, no i teraz czeka mnie 12 tygodni płynnej diety 😷😭 Nie wiem jak będę się czuć, ale możliwe, że przez najbliższe tygodnie będę tutaj trochę mniej aktywna, za co mam nadzieję mi wybaczycie. Czasami trzeba postawić siebie i zdrowie na pierwszym miejscu 👍🏼🤗 Dostaję od Was wiele pytań po mojej operacji o różne wskazówki – po to jestem, chętnie Wam pomogę, piszcie śmiało, odpisuję na wszystkie konkretne pytania 🎈Mam nadzieję, że moja historia też Was zmotywuje do walki o zdrowie, bo jednak zdrowie jest najważniejsze 😍 Trzymajcie się, dzięki i do zobaczenia !

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)

Jemerced: Nie mam czucia w pół twarzy i wyglądam prawie jak świnka Balbinka

Jemerced: Nie mam czucia w pół twarzy i wyglądam prawie jak świnka Balbinka

Jemerced: Nie mam czucia w pół twarzy i wyglądam prawie jak świnka Balbinka