Odrodzenie obcisłych dżinsów (niektórzy nie zdążyli zauważyć, że rurki wyszły już z mody) i odejście od dżinsów z niskim stanem przyniosło na rynek odzieżowy zupełnie nową nazwę. Jeggisy to połączenie dżinsów i legginsów. Legginsy pozostają niezrównane pod względem wygody, jegginsy stały się godnym konkurentem, zwłaszcza pod względem wszechstronności. Zyskują na znaczeniu w niekończącym się cyklu dżinsowych krojów i wysokich talii.

Piankowe buty Julii Fox będą bardzo modne w 2023 roku

Warto podkreślić, że jegginsy przeszły metamorfozę pod względem stylu, wygody i kolorów. Popularnym faworytem podczas stylizacji jegginsów jest połączenie ich ze swetrem. Jeśli chodzi o buty ten krój jest naprawdę elastyczny. Można wsunąć je do kozaków, połączyć z trampkami lub wystylizować z japonkami.

Okazuje się, że z mody nie wyszła również biel. To klasyczny wybór na każdą okazję. Cala stylizacja w jednym kolorze to świetny, wyrazisty strój, który pozostanie uniwersalny latami. Wzorzyste jegginsy nie są tak popularne jak te jednolite, ale są też modele z nadrukami, które robią równie solidne wrażenie. Połącz jegginsy w kratkę z mokasynami lub czółenkami, aby uzyskać natychmiastowy efekt. Możesz również połączyć tego typu jegginsy z butami za kostkę i oversizowym kardiganem, aby uzyskać mroczny look dark academia.

Jaką osobowość mają numerologiczne ósemki?

Sonda

Trzeszczące kolana

Borykasz się z trzeszczącymi kolanami?