Londyński Tydzień Mody z dniem wczorajszym zakończył wielkie święto mody. Pokazów było naprawdę wiele, wszędzie można było zobaczyć świetnie ubranych ludzi, którzy kochają modę i obnoszą się z tym na co dzień (dosłownie!). I chociaż większość świętujących przeniosła się z dniem wczorajszym do Mediolanu, gdzie z kolei zaczyna się tydzień mody, to jest jedna rzecz na którą warto zwrócić uwagę, bo w Londynie była wszędzie. Jest nim oczywiście BEŻ.

ZOBACZ TEŻ: TYCH 6 RZECZY WYSTARCZY, BY MODNIE WYPEŁNIĆ SZAFĘ PODCZAS NADCHODZĄCEJ WIOSNY

Kolor królował na ulicach, pokazach, w pierwszych i ostatnich rzędach. Przejawiał się w postaci ciepłych swetrów, szalików i dodatków. Przede wszystkim jednak był widoczny na płaszczach, szczególnie męskich, dużych trenczach, które swobodnie owinięte paskiem, podkreślały talię i i eksponowały kobiece kształty.

Niektórzy wybierali ten kolor jako przewodni, ubierają się w niego od stóp do głów. Uważamy to za szczególny wyraz świetnego stylu i wyczucia mody, bo nie jest to łatwą sztuką, aby w jednym kolorze wyglądać zarówno świetnie i nie ocierać się o granicę przesady.

ZOBACZ TEŻ: Bielizna OYSHO na wiosnę: uwodzicielskie kolory & zmysłowe koronki

Zobaczcie kilka zdjęć na dowód tego, że beż był niekwestionowanym królem ulic w Londynie. Po hashtagiem #LFW znajdziecie tego więcej na instagramie. A może teraz warto go szukać pod #MFW? W końcu cała zabawa przeniosła się właśnie tam. Czas pokaże!