Z zazdrością patrzymy na wszystkie piękne sesje zdjęciowe czy instastory modelek. To właśnie one wraz z influencerkami znajdują się wysoko na naszych listach obserwowanych osób, które nad wyraz często widujemy bez kurtki w chłodny dzień czy w szpilkach w zimie. Wcześniej, jako osoby bardzo lubiące ciepło, podejrzewałyśmy je nawet o supermoce, które pozwalały im tak swobodnie poruszać się w letnich, dopasowanych ubraniach w zimnie. Teraz wiemy, że wszystkie miały swoje dobrze strzeżone sekrety.

Jeden z nich odkryła redaktorka portalu whowhatwear, która po przejrzeniu ostatniej prognozy pogody bardzo poważnie rozważała przejście tej zimy w ubraniach a’la Joey Tribiani.

I chociaż początkowo podzielałyśmy jej pomysł, teraz wiemy doskonale, że to nie tędy droga. Bo chociaż uwielbiamy ciepłe, przytulne ubrania, to każda z nas chce na co dzień wyglądać stylowo i elegancko. Moda ma niestety to do siebie, że rzadko proponuje stylowe i ciepłe rozwiązania. A kobieta zmienną jest.

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY TWIERDZĄ, ŻE TA SPÓDNICA Z ZARY BĘDZIE HITEM TEGOROCZNYCH ŚWIĄT

Na szczęście jest sposób by połączyć te obie rzeczy i przejść tę jesień (oraz zimę) ubraną doskonale, stylowo i nie umierać w środku z zimna. Rozwiązanie jest naprawdę proste!

Sekretem jest… cienka termoaktywka. Chcesz założyć elegancką marynarkę i przejść się w niej po ulicy przy 6 stopniach na zewnątrz? A może chcesz całą zimę paradować z dopasowanym płaszczu jesiennym? Nie ma problemu, wystarczy, że pod marynarką ukryjesz puchową, cienką kamizelkę, najlepiej w neutralnym kolorze. Jest wtedy praktycznie niewidoczna pod marynarką czy płaszczykiem, a dzięki regulowanemu dekoltowi, możesz dopasować rozcięcie u góry.

Puch delikatnie przetrzymuje ciepło, utrzymując temperaturę Twojego ciała w odpowiednich widełkach.

ZOBACZ TEŻ: 11 perełek, które upolujesz tylko w TK Maxx (Buty, torebki, płaszcze & sweterki)

Dzięki temu jednemu trikowi nie marzniesz przez całą zimę i nie musisz wkładać 6 warstw. Ani wielkiego, babcinego swetra, którego naprawdę nie masz dzisiaj ochoty wkładać.

Prawda, że to proste? I jakie stylowe!

Jeden trick, który pozwoli Ci być modną i nie zmarznąć tej jesieni oraz zimy!

Zdj.Isabel Mundingo-Moore / whowhatwear.co.uk