Znacie Jamie’go Oliver’a? Mistrza kulinarnego o bezpretensjonalnej osobowości i receptach na doskonałą kuchnię, który zdobył serca smakoszy na całym świecie? Pewnie tak. A jego przepisy?

Jeśli nie, teraz macie ku temu najlepszą okazję! Już od 17 lipca możecie bowiem sięgnąć po pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Jamie”. Jego pilotażowe wydanie jest już dostępne w sieci sklepów Organic Farma Zdrowia na terenie całego kraju, a także w internetowym sklepie organicmarket.pl. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 60 zł i magazyn będzie Wasz.

Co serwuje Jamie? 100 stron magazynu z przepisami wykreowanymi na podstawie kuchni z całego świata, z uwzględnieniem naturalnych, sezonowych i dostępnych w polskich sklepach składników.

W lipcowo – sierpniowym numerze znaleźć można między innymi pomysły na najciekawsze sosy z całego świata, pełną ferii smaków podróż do Nicei, zupełnie nowe przepisy na sałaty i makarony czy też sekrety smaków orientu do wyczarowania w domu.

Redaktor naczelną „Jamie” jest Anna Gromnicka, a za współpracę z reklamodawcami odpowiada Biuro Reklamy wydawnictwa Marquard Media. W szerokiej sprzedaży magazyn będzie dostępny od września, planowany nakład to 30 000 egzemplarzy.

Wydawca – Marquard Media Polska – liczy na dotarcie do wszystkich ceniących sobie jakość, harmonię z naturą, otwartość na nowe trendy i miejsca.

Gotuj z Jamie!

Magazyn JAMIE wydawany jest w 13 krajach a dostępny w 45. Teraz także w Polsce!