Kiedy nadchodzi sezon letni, wiele z nas pragnie wyglądać i czuć się pewnie w kostiumie kąpielowym. Niezależnie od tego, jaką masz sylwetkę, istnieją kostiumy kąpielowe, które mogą pomóc wysmuklić figurę i podkreślić jej atuty. Jakie kostiumy kąpielowe warto wybrać, aby uzyskać optyczne efekty wysmuklenia?

Jak dobrać strój kąpielowy do typu sylwetki

Jakie kostiumy kąpielowe wysmuklają sylwetkę?

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe są doskonałym wyborem dla osób, które chcą wysmuklić talię i podkreślić inne partie ciała. Jak wybrać odpowiedni jednoczęściowy kostium kąpielowy? Kostiumy z pionowymi paskami lub ciemniejszymi panelami po bokach mogą optycznie wysmuklić sylwetkę. Modelujące kostiumy kąpielowe, wykonane z elastycznego materiału i z wbudowanymi panelami wzmacniającymi, pomogą wysmuklić brzuch i talię.  Kostiumy z dekoltem w kształcie litery V lub wycięciami na plecach skupią uwagę na linii środka ciała, optycznie wydłużając sylwetkę.

Bikini z wysokim stanem to doskonały wybór dla osób, które chcą ukryć brzuch lub podkreślić talię. Bikini z szerokim pasem w talii pomoże wysmuklić i zdefiniować tę część ciała. Wysoki stan bikini z falbanami lub marszczeniami dodaje objętości w okolicach biustu, odwracając uwagę od innych obszarów. Bikini z wzorami pionowymi lub ciemniejszymi panelami w talii optycznie wysmukli sylwetkę.

Tankini to hybryda jednoczęściowego kostiumu kąpielowego i bikini. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ukryć brzuch, ale jednocześnie cieszyć się swobodą ruchów.  Tankini z dłuższym topem o luźniejszym kroju zakryje brzuch, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Tankini z falbanami, marszczeniami lub wzorami w okolicy biustu przyciągnie uwagę w górę, odwracając ją od innych obszarów ciała. Tankini z wbudowanymi miseczkami lub poduszkami push-up podniesie i podkreśli biust, dodając mu objętości.

Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby czuć się komfortowo i pewnie we własnym kostiumie kąpielowym. Wybierz taki, który podkreśla atuty i maskuje obszary, z których nie jesteś do końca zadowolona. Niezależnie od tego, jaki rodzaj kostiumu kąpielowego wybierzesz, pamiętaj, że najważniejsze jest zaakceptowanie i kochanie swojego ciała. Ciesz się latem, plażą i słońcem, będąc pewną siebie i piękną w swoim wybranym stroju kąpielowym!

Justyna Steczkowska wystąpiła w Opolu. Teraz tłumaczy się ze swojej stylizacji

Sonda

Fryzury dla mocnych rysów twarzy

Czy w wyborze fryzury kierujesz się kształtem swojej twarzy?