Plażowa moda również podlega obowiązującym trendom. Co prawda mamy wrażenie, że trendy te muszą spełnić o wiele mniej kryteriów niż np. ubrania, które nosimy na co dzień, ale w kwestii kostiumów kąpielowych i ich urozmaicania, pole do popisu jest zdecydowanie mniejsze.

ZOBACZ: JEDNOCZĘŚCIOWE STROJE KĄPIELOWE – HIT NA LATO 2017 [PRZEGLĄD]

W modzie plażowej od zawsze obecne było pareo. Co to takiego? Nic innego jak kwadratowa lub trójkątna chusta, którą kobiety przewiązują najczęściej na biodrach. Najczęściej nie oznacza jednak, że zawsze… Dzisiaj mamy dla Was kilka sposobów na efektowne zawiązanie chusty. Jesteście zainteresowane?

Zacznijmy od podstaw, czyli…

Jak wiązać pareo na biodrach?

Sposobów noszenia pareo jest mnóstwo. Jednym z najpopularniejszych jest właśnie przewiązanie je na biodrach. Nie jest to nic skomplikowanego. Najprostszym sposobem jest zrobienie spódniczki przez związanie dwóch rogów chusty plażowej na jednej stronie bioder.

Jak wiązać pareo na plażę? Kilka efektownych sposobów! [VIDEO]

Spódnica może wyglądać jeszcze bardziej efektownie, 3 sposoby na jej wiązanie znajdziecie w poniższym wideo. Szczerze? Tak wiązana chusta idealnie sprawdzi się nie tylko na plaży, ale również jako główny bohater eleganckiej stylizacji!

Sposoby wiązania pareo

Jak już wspomniałyśmy wcześniej – sposobów wiązania pareo jest mnóstwo. Nieograniczone możliwości daje nam przede wszystkim to, że wymiary pareo zazwyczaj są całkiem spore. Co powiecie w takim razie na sukienkę z pareo lub efektowną… kamizelkę? Poniższe tutoriale wyjaśnią Wam dokładniej, jak wyczarować idealną stylizację.

ZOBACZ: TORBA PLAŻOWA NA LATO 2017 – OBOWIĄZKOWY ELEMENT KAŻDEJ URLOPOWICZKI! [PRZEGLĄD]

Gdzie kupić pareo? Z pomocą jak zwykle przychodzą znane sieciówki. W okresie letnim, gdy w sklepach pojawiają się kolekcje kostiumów kąpielowych, w asortymencie często znajdziecie również plażowe chusty. Pareo nietrudno kupić także w nadmorskich kurortach, tamtejsze sklepiki mają ogromny wybór chust. Bardzo prawdopodobne również, że nie musisz kupować go w ogóle, a tylko przejrzeć swoją szafę. Może masz w swojej kolekcji lekką zwiewną chustę, która sprawdzi się nie tylko do trencza, ale również do bikini?

ZOBACZ: OTO 5 CIEKAWYCH SPOSOBÓW NA NOSZENIE CHUSTKI

Jak wiązać pareo na plażę? Kilka efektownych sposobów! [VIDEO]