Jeśli zakochałaś się w Belli z filmu Piękna i Bestia ten mężczyzna będzie dla Ciebie prawdziwą inspiracją! Aktor i gospodarz programu telewizyjnego Paolo Ballesteros z Filipin na swoim Instagramie zgromadził prawie dwa miliony fanów, którzy są zachwyceni jego skandalicznymi umiejętnościami makeupowymi.

Swoją karierę w showbiznesie zaczynał jako młody aktor i występował w takich produkcjach jak „Dyesebel”, „Love to Love”, „Daddy Di Do Du” i „Kidlat”.

Jaka jest jego specjalność? Korzystając z peruki, makijażu i umiejętności konturowania na poziomie wyższym, przekształca się w różne kobiece gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: Emma Watson zachwyca w czarnej sukni i… odsłania piersi

Do tej pory Paolo płynnie przetransformował się między innymi w Wonder Woman, Kim Kardashian oraz Gigi Hadid. Jego ulubione postacie to Angelina Jolie oraz Mariah Carey, ale to ostatnia transformacja powaliła wszystkich obserwatorów jego talentu na kolana. Aktor pochwalił się niesłychanie imponującym podobieństwem do Emmy Watson. Prawdę mówiąc, niektórzy mogliby pomyśleć, że to jej siostra bliźniaczka!

Paolo zadbał o wszystkie szczegóły. Fantastycznie oddał nie tylko spojrzenie Emmy, ale także jej charakterystyczne piegi i włosy.

ZOBACZ TEŻ: Zuza Kołodziejczyk obcięła włosy! To dopiero nazywa się metamorfoza! (FOTO)

Oto kilka jego najpopularniejszych metamorfoz. Jak myślicie? Ma talent?