Udane Walentynki to wcale nie jest taka prosta sprawa. Staramy się raczej być oryginalni i zaskoczyć drugą połówkę czymś wyjątkowym. Tylko czym, skoro seksowna bielizna i kolacja przy świecach to raczej oklepane pomysły? Proponujemy więc rozwiązania nietuzinkowe. Może któryś z nich przypadnie Wam do gustu?

Czytaj także: SAMA SPRAW SOBIE PREZENT W WALENTYNKI

Zróbcie razem sushi

Pójść na sushi to nie sztuka. Ale zrobić je samemu, we dwójkę? To może być wyjątkowo radosne i… seksowne przeżycie. Bo kto powiedział, że sushi macie robić w ubraniach?

Pójdźcie do Escape Room

Kto powiedział, że w Walentynki trzeba siedzieć w eleganckiej sukience w restauracji? Wskoczcie w jeansy i pójdźcie do Escape Room! Macie ochotę na Star Wars albo odrobinę Horroru? Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Czytaj także: PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA, CZYLI… ROMANTYCZNA KOLACJA WALENTYNKOWA W DOMU!

Godzina tylko dla Niego

Powiedz mu, że przez godzinę może robić z Tobą co tylko zechce. Może miał fantazje, których nie miał odwagi zrealizować? Teraz będzie miał na to okazję i… zapamięta te Walentynki na zawsze!

Czytaj także: 5 sposobów na romantyczną kolację walentynkową w domu

Masaż… erotyczny

Dzień nie musi się skończyć wraz z przyjściem do domu. Na YouTubie jest pełno filmików ze wskazówkami, jak wykonać masaż erotyczny. Nawet jeśli nie wyjdzie idealnie, finał na pewno będzie przyjemny;)

Jak spędzić Walentynki? Pomysły na ostatnią chwilę!