Uwielbiasz nosić spódnice i sukienki, ale zimą jest Ci w nich zbyt zimno? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci przetrwać nawet mocniejsze przymrozki. To termiczne rajstopy! Od dzisiaj znajdziesz je w ofercie Lidla. Kosztują grosze, a potrafią uratować niejedną stylizację!

Fale w hollywoodzkim stylu. Wypróbuj najnowszy sposób na stylizację przy użyciu rajstop

Spódnice i sukienki

Na zewnątrz temperatura wciąż spada. Coraz chłodniejsze dni sprawiają, że noszenie spódnic i sukienek staje się coraz mniej komfortowe. Przeglądając Instagrama nie sposób nie zauważyć, że w szafach instagirls niezależnie od sezonu królują zwiewne ubrania. Pewnie Ty również kiedyś zastanawiałaś się, jak one to robią, że mimo przymrozków są w stanie założyć sukienkę, którą nosiły również latem. Znamy odpowiedź! Dzięki temu prostemu zakupowi będziesz mogła się cieszyć swoimi ulubionymi stylizacjami bez względu na panującą na zewnątrz temperaturę. Nie musisz rezygnować z ukochanych sukienek na rzecz cieplejszych spodni. Termiczne rajstopy pomogą Ci przetrwać zimę!

Maseczki zamiast rajstop. Znana marka wstrzymuje produkcję

Termiczne rajstopy

W ofercie Lidla od dzisiaj dostępne są termiczne rajstopy, dzięki którym będziesz mogła przetrwać zimę, jednocześnie ciesząc się całkowitą swobodą w dobieraniu stylizacji. Ochronią Twoje nogi przed zmarznięciem. Dostępne będą w ograniczonej ofercie, a cena jednej pary to 15,99 zł. Rajstopy mają 80 DEN. W Lidlu znajdziesz trzy kolory: espresso, dark grey oraz black. Rajstopy posiadają certyfikat Oeko-Tex. Oznacza to, że przeszły one testy weryfikujące jakość produktu. Badania pozwoliły sprawdzić, czy są wolne od stu najbardziej zagrażających konsumentom substancji. Oznacza to, ze są one całkowicie bezpieczne. Jeśli zaintrygowała Was oferta Lidla, radzimy nie zwlekać z zakupem! Rajstopy będą dostępne do wyczerpania zapasów!