Świąteczny szał rozpoczęty! Niektórzy ubrali już choinkę, inni czekają do ostatniej chwili. Niektórzy przystroili już także domy i ogrody. Dla tych z Was, które dekorowanie świątecznego drzewka mają jeszcze przed sobą, przychodzimy z przeglądem inspiracji z Pinteresta. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: PORADNIK ŚWIĄTECZNY – JAK PIĘKNIE UDEKOROWAĆ OKNO?

kiedy ubrać choinkę?

Ubieranie choinki to kwestia dosyć indywidualna. Według tradycji powinniśmy dekorować drzewko w Wigilię. W praktyce wygląda to tak, że nie każdy ma na to czas. Zazwyczaj jest do zrobienia mnóstwo innych rzeczy, w końcu wigilijna kolacja nie przygotuje się sama… Choinkę można więc ubrać dzień przed wigilią. Niektórzy robią to tydzień przed świętami, niektórzy robią to już na początku grudnia. Jeżeli w święta chcemy cieszyć się magią choinki, nie dekorujmy świątecznego drzewka zbyt wcześnie.

jak modnie ubrać choinkę?

Wolicie choinkę udekorowaną „na bogato” czy też raczej bardzo skromnie? Nam bardzo podoba się zarówno jedna, jak i druga wersja. Dopasujcie jej wygląd do wystroju mieszkania. Do klasycznego wnętrza pasować będzie tradycyjne drzewko, do nowoczesnego możecie zaszaleć z nieco bardziej modernistycznymi dodatkami.

Jeżeli macie czas i chęci, ozdoby świąteczne możecie przygotować sami. W przygotowania do świąt warto zaangażować całą rodzinę. Wspólne wykonywanie ozdób i dekorowanie choinki będzie świetną okazją do spędzenia razem trochę czasu.

Zobaczcie zdjęcia w poniższej galerii i dajcie nam znać, która choinka przypadła Wam do gustu najbardziej!

ZOBACZ TEŻ: ZAINSPIRUJ SIĘ – NAJPIĘKNIEJSZE CHOINKI NA INSTAGRAMIE!

Czekamy na komentarze!