Zakup nowego stroju kąpielowego jest stresujący i nieprzyjemny dla większości kobiet. Nie wszystkie czujemy się komfortowo w stroju i często doszukujemy się niedoskonałości w swoim ciele.

Dziś mamy dla Was kilka porad, które sprawią, że zakupy nowego bikini będą nico bardziej znośne.

Przygotuj się przed pójściem na zakupy

Aby odpowiednio ocenić, jak będziesz wyglądać w bikini, przynieść parę sandałów ze sobą i załóż stringi, aby móc przymierzyć cały kostium i uzyskać jaśniejszy obraz tego, jak będziesz wyglądać na plaży.

Dopasuj kostium do sylwetki

Jednym z najlepszych sposobów, aby być pewną, że będziesz zadowolona z wyboru stroju kąpielowego długo po opuszczeniu sklepu jest dostosowanie kostiumu do kształtu ciała. Biustonosze w kształcie trójkątów i te z fiszbinami powinny wybrać kobiety z małym biustem, z kolei te wiązane na szyi są doskonałym wyborem dla kobiet o bardziej pełnych piersiach. Dobrym sposobem, aby maksymalnie uprościć proces kupowania bikini jest wybieranie takich modeli, które są podobne do bielizny, którą nosisz na co dzień. Jeśli kochasz bokserki, raczej nie szukaj bikini w formie stringów czy fig.

Manipuluj kolorami i deseniami

Wybierz żywe kolory i wzory w obszarach, które chcesz podkreślić! Jeśli chcesz, by nikt nie skupiał się na Twoich biodrach wybierz ciemny dół i postaw na barwną górę.

Skup się na wygodzie i funkcjonalności

Seksowne bikini nie zawsze jest funkcjonalne! Pamiętaj, żeby podczas morskich zabaw nie myśleć o tym, czy zaraz nie spadną Ci majtki, lub nie wyskoczy biust!

Spróbuj różnych rozmiarów

Rozmiary mogą się znacznie różnić między różnymi markami, dlatego nawet jeśli zawsze nosisz S weź do przymierzalni XS i M. Wówczas oceń, który z nich najlepiej leży.

Zainwestuj w jakość

Marki przyciągają nas pięknymi wzorami i gorącymi okazjami, które nie zawsze idą w parze z jakością. Dlatego właśnie jakość jest jednym z najważniejszych czynników wyboru kostiumu, który jest często ignorowany, Poświęcenie czasu na analizę materiału, szwów i innych detali, może zaoszczędzić wielu frustracji. Podwójne szwy, pełna podszewka i racjonalnie grube tkaniny są zwykle oznakami przyzwoitej jakości stroju kąpielowego.

Nie kupuj on-line

W kostiumie kąpielowym naprawdę trzeba czuć się dobrze, a jest to możliwe tylko wówczas, gdy jest dobrze dopasowany. Jeśli nie chcesz bawić się w odsyłanie i marnowanie pieniędzy na koszty przesyłki, znajdź czas i kup kostium w stacjonarnym sklepie.

Jak kupić odpowiedni kostium kąpielowy? 7 porad!

Jak kupić odpowiedni kostium kąpielowy? 7 porad!