Blondynki mają wiele szczęścia – zazwyczaj problem owłosionej buzi ich nie dotyczy, bądź włoski w okolicach żuchwy, czy wąsik są w jasnym kolorze.

Brunetki wiedzą jednak doskonale, że włoski na twarzy mogą być na tyle uciążliwe, że nie sposób jest nie poczuć pokusy, by się ich pozbyć.

Czytaj także: Jak golić miejsca intymne, aby wyglądały pięknie i zdrowo?

Blogerka Laura Lee sprawdziła na własnej skórze, jakie sposoby depilacji, czy golenia buzi są warte uwagi.

Jak golić sobie twarz? Wszystko co powinnaś wiedzieć (VIDEO)

Golenie maszynką? Odpada! Dlaczego? Głównie dlatego, że już po kilku godzinach odrastające włoski stają się kłujące, a także ogolona twarz koszmarnie wygląda w makijażu. Otóż nie pozbędziemy się włosków z całej twarzy, a jedynie ze strategicznych miejsc. Po nałożeniu podkładu będzie dokładnie widać, gdzie goliłyśmy się maszynką!

Czytaj także: Depilacja pastą cukrową – jak ją wykonać?

Jak golić sobie twarz? Wszystko co powinnaś wiedzieć (VIDEO)

Plastry do depilacji z woskiem mają jedną przykrą właściwość. Zawsze podrażniają delikatną skórę twarzy i co więcej – sprawiają, że odrastające włoski często powodują małe stany zapalne.

Jak golić sobie twarz? Wszystko co powinnaś wiedzieć (VIDEO)
Według blogerki jedynym godnym uwagi sposobem jest mini depilator przeznaczony właśnie do depilacji twarzy. Nie podrażnia, jest precyzyjny i pozwala pozbyć się włosków dokładnie z tych miejsc, których chcemy. Zobaczcie video i test blogerki: