Jeżeli jesteście naszymi czytelniczkami zapewne doskonale wiecie, że tematyka ślubna jest zdecydowanie jedną z naszych ulubionych. Chociaż… Która kobieta nie lubi oglądać zdjęć, na których znajdują się najpiękniejsze suknie ślubne… Dzisiaj w dalszym ciągu pozostajemy w tych klimatach. Tym razem będą to rady, których przyszłym Pannom Młodym postanowiły udzielić projektantki domu modu Marchesa, Keren Craig i Georgina Chapman. Podzieliły się nimi z magazynem Harper’s Baazar.

ZOBACZ TEŻ: WIZJA SUKIEN ŚLUBNYCH NA WIOSNĘ 2016 OD VERY WANG

Jak być idealną Panną Młodą? 6 rad od projektantek MarchesaPo pierwsze…

Jeżeli wybierasz się na poszukiwania idealnej kreacji ślubnej – koniecznie zabierz ze sobą telefon lub aparat. Zrób po kilka zdjęć w każdej sukience, zobacz jak wygląda z przodu, z tyłu oraz z boku. Koniecznie sprawdź również, jak prezentuje się gdy siedzisz i chodzisz.

ZOBACZ: BUKIET ŚLUBNY – JAKI WYBRAĆ?

Po drugie…

najpiękniejsze suknie ślubne

Idź w klasykę. Najlepsze są ponadczasowe i klasyczne kreacje. W modzie ślubnej nie trzeba non stop śledzić najnowszych trendów. Warto jest wybrać sukienkę, na którą za 40 lat będziesz patrzyła z taką samą dumą, jak w dniu ślubu.

Jak być idealną Panną Młodą? 6 rad od projektantek MarchesaPo trzecie…

Bądź otwarta podczas poszukiwań. Przymierz również kreacje w stylu, którego na początku nie brałaś pod uwagę. Projektantki zdradzają, że bardzo często pojawiają się u nich klientki, które przychodzą z myślą o kupnie dopasowanej kreacji, a ostatecznie zakochują się w rozkloszowanej księżniczce!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: STEVEN KHALIL – PIĘKNE SUKNIE ŚLUBNE – HOUSE COLLECTION 2015

Po czwarte…

Jeżeli chodzi o welon… Przemyśl, czy aby na pewno nie chciałabyś go mieć, w końcu ślub to jedyna okazja, aby go założyć.

Powinnaś chociaż go przymierzyć! Na swoim ślubie nie miałam welonu, a teraz bardzo tego żałuje -powiedziała Keren Craig.

style="overflow:hidden;">Jak być idealną Panną Młodą? 6 rad od projektantek MarchesaPo piąte…

buty ślubne

Przygotuj dwie pary butów. Tak, ślub to dobra okazja, aby kupić piękne szpilki, ale nie zapomnij również o drugiej nieco wygodniejszej parze, w której będziesz mogła przetańczyć całą noc!

I po szóste…

Nie zapomnij cieszyć się swoim wielkim dniem!

Wiele osób opowiada mi, że cała impreza minęła w mgnieniu oka i pamiętają ją jak przez mgłę. Postaraj się wyluzować i ciesz się ślubem – dodała Keren.

style="overflow:hidden;">

Quick snap of these two at today’s shoot!! We can’t wait for the reveal!! X @georginachapmanmarchesa @kerencraigmarchesa

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marchesa (@marchesafashion)

Still dreaming of yesterday… X #regram @lylagarrity #marchesa #bridal #ss16 @georginachapmanmarchesa @kerencraigmarchesa

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marchesa (@marchesafashion)