Jeszcze tylko trzy dni dzielą młodych projektantów od finałowego odcinka Project Runway. Już w środę rozstrzygnie się, kto z trójki finalistów wygra nagrodę główna w programie. Powalczą o nią Michał Zieliński, Ania Młynarczyk i Patryk Wojciechowski.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję przyjrzeć się ich przygotowaniom do finałowego pokazu. Uczestnicy dostali także nowe zadanie od swojego mentora, Tomasza Ossolińskiego. Było nim przygotowanie stylizacji dla najbardziej androgynicznych modeli polskiego show-biznesu – Mateusza Magi, Michała Szpaka i Madoxa.

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza część finału Project Runway już za nami!

O komentarz do zadania poproszony został także Kuba Bartnik. Zwycięzca pierwszej edycji show przyznał, że nie było to łatwe zadanie. Odniósł je do wyzwania z którym sam musiał mierzyć się w finale. Wspomniał o ówczesnych celebrytkach-modelkach – Annie Wendzikowskiej, Agnieszce Szulim i plotki o Małgorzacie RozenekMałgorzacie Rozenek

Oprócz tego zwrócił także uwagę na to, jak modele utrudnili prace projektantom…

– Zdziwiło mnie zachowanie gwiazd. Tak dość krytycznie podchodzili, wyrażali swoje opinie a propos kolekcji, czy a propos tego, co by chcieli złożyć. Model to model, raczej powinien zakładać to, co stworzą projektanci. Ewentualnie poproszeni o radę przez projektantów, mogą jej udzielić i mogą gdzieś tam wskazać drogę czy kierunek (…) Na pewno jest to drażliwy temat jeśli się krytykuje czyjąś pracę, zwłaszcza na tym etapie – ocenił projektant.

style="overflow:hidden;">

Cały wywiad znajdziecie na projectrunway.tvn.pl.

Komu kibicujecie?

Jacob o androgynicznych modelach w Project Runway: Wyzwanie!

Jacob o androgynicznych modelach w Project Runway: Wyzwanie!

Jacob o androgynicznych modelach w Project Runway: Wyzwanie!

Jacob o androgynicznych modelach w Project Runway: Wyzwanie!