Kuba „Jacob” Bartnik jest projektantem mody, który zasłynął dzięki udziale, a następnie zwycięstwu w pierwszej polskiej edycji programu Project Runway. Ostatnio pojawił się gościnnie jako juror w pierwszym odcinku kolejnej edycji tego samego programu. Surowo oceniał młodych kreatorów mody i był wobec nich bardzo wymagający.

ZOBACZ TEŻ: VOGUE ZACHWYCONY PROJEKTEM KUBY JACOBA BARTNIKA

W poprzedniej edycji oprócz wspaniałych projektów widziałyśmy również dylematy miłosne Kuby. Projektant zakochał się w jednej z modelek, Magdzie Swat. W rozmowie z dziennikarzem PR zdradził, czy w tej edycji również mógłby się w kimś zadurzyć.

Ja się nie zakochuje na zawołanie, nie no, w modelkach zakochuje się czasowo, ale ja się zakochuje w różnych ludziach. Hmm… W której bym się zakochał? Nie wiem, znam tylko Martę Sędzicką więc strzelę na nią, ale ona chyba ma chłopaka. A tak serio to jakoś żadna mi nie strzeliła tak w głowę żebym powiedział: WOW! Magda z pierwszej edycji była chociaż taka, no… taka. W sensie tak wizualnie. Ale nie wiem, może tu nie zwracam jakoś uwagi. Z mojej perspektywy patrzyłem tylko na projekty – powiedział.

style="overflow:hidden;">Jacob i Marta – czy to byłaby dobra para?

Working on @ScanNCut -AW 2015 R&D Photo by @aalicjap #scanncut #workinprogres #jacobbirgevision #work #jbv

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)

Me and my girls at at the front of our showroom in Paris duting Paris Fashion Week. #polishfashionnow #polish #pfw #fashion #jbv #JACOB

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)

Thx @placefordress

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)

Haute food tribute Fot. @WojciechFoit dla Be Magazyn #editorial #modellife #blonde #fastfood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MARTA SĘDZICKA (@sedzickamarta)