Izabela Janachowska (33 l.) uchodzi za prawdziwą czarodziejkę i eksperta w tematach ślubnych. Prezenterka telewizyjna podzieliła się z fanami na Instagramie świeżym projektem, nad którym ostatnio pracowała. Izabela stworzyła ślubne maseczki do twarzy, które pasują do konkretnych sukien ślubnych. W sekcji komentarzy rozpętała się prawdziwa burza.

Izabela Janachowska stworzyła maseczki ochronne na ślub

Z powodu pandemii koronawirusa rząd wprowadził obostrzenia, które mają zminimalizować ilość zarażonych osób. 16 kwietnia wprowadzono nakaz zakrywania twarzy (ust i nosa). Nie wiadomo, jak będzie wyglądać sezon ślubny. W dalszym ciągu jest zakaz zgromadzeń, a w kościołach obowiązuje zasada – na jednego wiernego musi przypadać 15 m2, zatem im większy kościół, tym więcej osób może uczestniczyć w ceremonii.

Izabela Janachowska zachwyca formą po ciąży. Fanki nie kryją zazdrości

Jednak sporo przyszłych panien młodych coraz częściej decyduje się na odwołanie, czy przesunięcie wesela. Dla tych kobiet, które jednak zdecydowały się, by wyjść za mąż, Izabela Janachowska zaprojektowała maseczki na twarz, pasujące do sukien ślubnych.

Kochani pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę. Specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka. Są koronkowe, błyszczące, delikatnie zdobione, białe, bezowe, idealne – zachęcała Janachowska

Internauci o pomyśle ślubnych maseczek Izabeli Janachowskiej

Internauci byli podzieleni, co do pomysłu prezenterki. Część z nich uważała, że jest bez sensu.

Izabela Janachowska zdecydowała się na mocne cięcie włosów

Serio? może całą burkę do kompletu – skomentowała obserwatorka Janachowskiej

Izabela nie pozostała obojętna na krytykę i odpowiedziała

Wyobraź sobie że takie mamy przepisy, że musimy tu w PL maskę nosić – napisała

Koszmar. Żeby zarabiać na na pandemii i tragedii ludzi. Smutne to jest – napisała inna osoba

Ha ha ha. W jaki niby sposób koronkowa maseczka ma chronić przed koronawirusem. Przecież to ma dziury. Z fizyką na bakier. 

Iza i w tym przypadku postanowiła odpisać na zaczepkę i wyjaśniła, że jej maseczki są wykonywane z uwzględnieniem zalecanych standardów.

Z krawiectwem na bakier! Słyszałeś kiedyś o warstwach? Podszewce? Warstwie zewnętrznej z innej tkaniny??? No ale czego tu oczekiwać.

Część obserwatorów prezenterki podzielała jej pomysł a fani wyglądali na zachwyconych pasującymi do sukien maseczkami.

Super pomysł. Przepiękne są. 

Maseczki śliczne – pisali Internauci

A Wy, co myślicie o maseczce w dniu ślubu?

Dajcie znać w komentarzach.