Izabela Janachowska uwielbia modę z wyższej półki i w swojej kolekcji ma mnóstwo ubrań i dodatków od znanych projektantów mody. Swoje stylizacje prezentuje nie tylko na ściankach podczas różnego rodzaju imprez i eventów, ale również na swoim instagramowym profilu. Jakiś czas temu pojawiło się tam nowe zdjęcia, na których naszą uwagę zwróciła jej sukienka.

ZOBACZ: IZABELA JANACHOWSKA W CUDOWNEJ SUKIENCE, KTÓRĄ BĘDZIECIE CHCIAŁY MIEĆ!

Izabela uwielbia nie tylko polskich projektantów, ale również nieco tańsze polskie marki. Ostatnio w Paryżu zaprezentowała piękną czarną sukienkę od Sugarfree. Jest to model Abigail, kosztuje tylko 229 złotych i po reklamie Janachowskiej jest całkowicie wyprzedany! Nie martwicie się, jest bardzo duża szansa, że sukienka jeszcze wróci.

Sukienka ma szeroki krój i jak widać na zdjęciach Izabeli – świetnie wygląda w połączeniu z kozakami za kolano. Co powiecie na taką świąteczną stylizację? My zdecydowanie jesteśmy na tak. Przekonuje nas nie tylko sam wygląd, ale również… funkcjonalność! Taki krój sprawi, że przy świątecznym stole można zjeść naprawdę duuużo!

ZOBACZ: WOW! NAWET KIM KARDASHIAN NIE POGARDZIŁABY TAKIM PREZENTEM OD MĘŻA

Jak Wam się podoba?

Sugarfree – Sukienka Abigail w kolorze czarnym – 229 zł

Izabela Janachowska w sukience polskiej marki za... 200 złotych! (FOTO)

Izabela Janachowska w sukience polskiej marki za... 200 złotych! (FOTO)