Gwiazda tegoroczne wakacje spędza z mężem i synem w malowniczej Hiszpanii. Na swoim Instagramie dzieli się swoimi przeżyciami i pięknymi widokami. Na jej profilu pojawiło się kilka zdjęć w kostiumach kąpielowych. Dwa z nich pochodzą z popularnej sieciówki. Wiemy, gdzie je dostaniesz!

Menstruacyjny kostium kąpielowy możesz nosić podczas okresu. Działa jak bielizna menstruacyjna

Izabela Janachowska: stroje kąpielowe

Koronawirus wyjątkowo mocno dotknął branżę ślubną. Dla Izabeli oznaczało to przymusową przerwę w pracy, jednak teraz zdecydowała się wykorzystać wakacyjną pogodę. Wyjechała z rodziną na wakacje do słonecznej Hiszpanii. Podczas swoich wakacji Izabela pochwaliła się już kilkoma plażowymi stylizacjami. Jak sama przyznała, dwie z nich pochodzą z popularnej sieciówki. Izabela kupiła dwa kostiumy w H&M. Oba możesz kupić w bardzo przystępnej cenie.

Izabela Janachowska: złoty strój kąpielowy

Pierwszy z nich to dwuczęściowy kostium kąpielowy uszyty z połyskliwego, złotego materiału. Brokatowe wykończenie pięknie odbija światło, a jego kolor podkreśla opaleniznę. Góra trzyma się na jednym grubszym ramiączku, natomiast dół jest klasycznie wycięty. Za górę zapłacisz 69,99 zł, a dół kosztuje 39,99 zł. Komplet wychodzi za 109,98 zł, co jest dobrą ceną za tak modny kostium. Jest on dostępny zarówno online, jak i stacjonarnie.

Bikini, które wygląda doskonale na każdej sylwetce. Pokochasz ten kostium za idealne dopasowanie

Izabela Janachowska: różowy strój kąpielowy

Druga ze stylizacji to dwuczęściowy kostium kąpielowy w kolorze antycznego różu. Górę stanowi top na makaronowych ramiączkach, natomiast dół to klasycznie wycięte majtki z niskim stanem i podszewką na całej długości. Izabela dobrała do niego złotą biżuterię, która dodatkowo podkreśla opalony kolor skóry. Która z dwóch stylizacji przypadła Wam bardziej do gustu? Wolicie Izabelę w złocie czy różu?