Instagramowe profile gwiazd i celebrytek można podzielić na dwie kategorie: te, na których pojawiają się selfie z toną makijażu i filtrem i te naturalne.

Do tych pierwszych bez wątpienia należą Instagramy Kylie Jenner, czy Maffashion. Monika Brodka i Renata Kaczoruk wybierają naturalność, czyli brak makijażu i upiększających filtrów.

Jest jeszcze jeden profil, na który warto zaglądać. Iza Miko pokazała właśnie swoją fotkę bez grama makijażu zestawioną ze zdjęciem z profesjonalnym make upem i filtrem.

Czytaj także: Zdjęcia bez makijażu i retuszu na Tinderze? (VIDEO)

Po lewej stronie widzicie, ja ja wyglądam na rano #nomakeup #nofilter #frecklesgalore #childhoodscar, z kolei po prawej macie zdjęcie z profesjonalnym #makeup #hairstylist #thewholeshabang Więc … dla wszystkich dziewcząt, które ciągle dążą do perfekcji – nie ma czegoś takiego … aktorki i modelki współpracują ze sztabem profesjonalistów, którzy robią z nami cuda. Ważne jest, aby dbać o „płótno”, czyli swoją skórę dbając o zdrowe odżywiania i korzystając z kremów z SPF. Ale tak naprawdę to ważne jest wewnętrzne piękno, na które każdy powinien pracować, reszta może być przekształcona z zespołem ekspertów 🙂

– napisała pod zdjęciem.

Możemy być dumni z takiej mądrej gwiazdy!

These #supplements keep me going! Weather you are a #vegan (and you should be 😉) or not, it’s hard to get enough #traceminerals and #Bvitamins just from your #diet. Taking these, elevated my energy to the next level and I already needed only 5hrs of sleep since my body doesn’t waste time digesting meat and dairy! Btw- I’m not affiliated w/these companies nor do I get paid to promote them, but I DO promote #plantbaseddiet #veganism #healthyeating #nongmo #animalrights #alternativemedicine #foodasmedicine 😍😘😍… #whatveganstravelwith #saynotomeat #glowingskin #beautytips #plantfood #greenliving #healthybodyhealthymind #brewersyeast #nutritionalyeast #fitness #vegandiet #fightdepression with #healthy #vegandiet

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Izabella Miko (@izabellamiko)