Islę Fisherpokochałam, kiedy po raz pierwszy obejrzałam “Wyznania zakupoholiczki”, w którym zagrała przeuroczą Rebecę, z którą trochę się skrycie utożsamiałam. Wystarczy na nią spojrzeć – przeurocza, słodka i naprawdę piękna. I ten kolor włosów! Okazało się jednak, że aktorka postanowiła zmienić kolor włosów na… blond. Zupełnie nie jestem w stanie jej rozpoznać na tym zdjęciu!

Obecnie moda na blondynkę nie jest już tak silna w Hollywood jak niegdyś. Tym bardziej, że platyna czy tleniony kolor dawno wyszedł z mody. Naturalny blond oczywiście nadal jest w cenie, tak jak włosy Hilary Duff czy Chloë Grace Moretz. I tak, wiemy, że obie są farbowane, ale ich kolor jak najbardziej przypomina najbardziej naturalny blond, jaki znamy.

ZOBACZ TEŻ: TE RUDOWŁOSE PIĘKNOŚCI MAJĄ PONAD 40 LAT! ISLA FISHER I AMY ADAMS ZNIEWALAJĄ!

Eksperci przewidują, że w 2019 modny będzie również korzenny blond oraz odcienie z przebłyskami miodu.

Patrząc na zdjęcie Isli nie możemy się oprzeć wrażeniu, że zmiany na nowy rok mogą naprawdę być korzystne. I chociaż nie wykluczamy, że to kolejna celebrytka eksperymentująca z perukami, doceniamy tak dużą zmianę. Przypominamy, że kilka lat temu Isla nosiła podobne włosy.

A Tobie Isla bardziej podoba się w blondzie czy klasycznych, rudych włosach?