H&M ogłosił właśnie swój najnowszy projekt na sezon jesień-zima 2013/2014. Tym razem jest to współpraca z francuską projektantką Isabel Marant, odpowiedzialną w ostatnim czasie za trend na sneakersy, kowbojki czy frędzle.

Popularna sieciówka już od jakiegoś czasu współpracuje ze światowej sławy projektantami, tworząc kolekcję, które zaskakują a co ważniejsze są natychmiast rozchwytywane. Ta kolekcja trafi do 250 sklepów marki 14 listopada.

Sama Isabel Marant o współpracy z H&M mówi tak: Schlebia mi ta współpraca. H&M pracuje z najlepszymi projektantami i zaproszenie mnie do tego grona jest ogromnym zaszczytem. Moim celem jest stworzenie czegoś praktycznego, co kobiety będą chciały nosić na co dzień i będą nosiły to z pewną nonszalancją. Myślę, że taka nonszalancja jest bardzo paryska: ubieramy się nie zwracając zbytniej uwagi na to, co na siebie wkładamy, a i tak wyglądamy bardzo sexy. Takim duchem przesiąknięta jest moja kolekcja. Wszystko można ze sobą łączyć zależnie od instynktu; postrzegam modę, jako coś bardzo indywidualnego.

My już nie możemy się doczekać propozycji marki, a Waszym zdaniem sieciówka podjęła słuszny wybór?