Na tę informacje fanki Iriny Shayk czekały już od kilku tygodni. Modelka starannie dbająca o swoją prywatność, nie ułatwiała im zadania – dokładna data przyjścia na świat jej dziecka pozostała tajemnicą aż do samego końca.

Informacje, o tym, że Irina i Bradley Cooper zostali rodzicami podał magazyn People. Wg czasopisma dziecko pary przyszło na świat już dwa tygodnie temu!

Przez ten czas rodzice nie pokusili się o ani jedną oficjalną informację na ten temat. Nie mówiąc już o ujawnieniu płci malucha, czy pokazaniu jego zdjęcia na Instagramie…

Przypomnijmy, że Irina przez niemalże całą ciążę stroniła od paparazzi i oficjalnych branżowych imprez. W sieci sporadycznie pojawiały się zdjęcia prezentujące jej zaokrąglający brzuszek. Jego jedyne oficjalne fotki pochodzą jeszcze z pokazu Victoria’s Secret 2016, podczas którego modelka poinformowała świat o swojej ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Nie wiemy, co o tym myśleć… Irina Shayk BLONDYNKĄ?!

Z tej perspektywy trudno oczekiwać, że jakiekolwiek oficjalne informacje o dziecku pary czy jego zdjęcia pojawią się w najbliższym czasie w mediach…

Irina Shayk została mamą po raz pierwszy!

Irina Shayk została mamą po raz pierwszy!

Irina Shayk została mamą po raz pierwszy!

Irina Shayk została mamą po raz pierwszy!