Najseksowniejsze modowe show w roku już za nami. Wczoraj wieczorem w Paryżu najgorętsze modelki świata, w asyście znanych muzyków, zaprezentowały baaardzo kuszącą bieliznę. Na wybiegu pojawiła się m.in. Irina Shayk. Jesteście ciekawe, jak wypadła?

ZOBACZ: POZNAJCIE SEKRETY URODY IRINY SHAYK – TANIE TRICKI I SKUTECZNE!

Modelka zrobiła prawdziwy szał. Wszystko przez to, że… zaprezentowała wszystkim swój ciążowy brzuszek! To nie pierwszy raz, gdy ciężarna modelka VS pojawia się na wybiegu. Wcześniej zrobiły to m.in. Alessandra Ambrosio i Lily Aldridge. Pierwszy raz jednak… brzuszek jest już widoczny!

Tym razem Irina była nieco bardziej zakryta. Gdy prezentowała czerwoną narzutkę z frędzlami, nigdy nie pomyślałybyśmy, że mamy do czynienia z ciężarną modelką! Nieco bardziej zdradzała ją druga stylizacja, beżowy płaszcz wyeksponował powiększający się brzuszek.

ZOBACZ TEŻ: TO Z NIĄ CRISTIANO RONALDO ZDRADZAŁ IRINĘ SHAYK

Gratulujemy!

Having fun getting ready for the second #VSfashionShow 💖🎀

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika irinashayk (@irinashayk)

#VSFS2016 Irina Shayk walked PREGNANT in Secret Angels and Bright Night Angels, congrats Irina we are very pround of you 💕✨ @irinashayk

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika All About VS and Angels Life 🌸 (@lifeofvsangels)

Irina Shayk is pregnant! She walked pregnant 😍 That’s incredible ❤ Congratulations Irina, I hope she comes back next year!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Videos Victoria’s Secret (@videosvictoriassecret)

Goddess Irina Shaik at the Bright Night Angel segment 😍❤ QUEEN!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Videos Victoria’s Secret (@videosvictoriassecret)