Wszystkie fashionistki doskonale wiedzą, że w każdym sklepie można znaleźć perełki, które warto, a nawet trzeba kupić, gdy jest taka okazja. W przypadku Zary okazje mnożą się bez opamiętania, gdyż marka nowe kolekcje wprowadza mniej więcej co miesiąc. Dzięki temu za każdym razem gdy wchodzimy do sklepu, mamy okazję wynieść z niej świetne ubrania. Okazuje się jednak, że w morzu świetnych ubrań, znajdują się te, które najlepiej się sprzedają. Tak jak ta bluzka.

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY TWIERDZĄ, ŻE TA SPÓDNICA Z ZARY BĘDZIE HITEM TEGOROCZNYCH ŚWIĄT

Szał zaczął się od wzoru zwierzęcego, który dzięki popularności na instagramie bardzo szybko się wyprzedał. Potem w sklepie pojawiła się jej siostra bliźniaczka, tyle, że w czarnym kolorze. Z miejsca stała się bestsellerem – wyprzedała się w 24 godziny w prawie 300 sztukach!

Nie ma się co dziwić – obie bluzki są naprawdę eleganckie i jednocześnie uniwersalne. Pasują do jeansów, kolorowych spódnic, a nawet do świątecznych ubrań.

Fashionistki już okrzyknęły tę bluzkę fenomenem nadchodzącego sezonu świątecznego! Naszym zdaniem nadaje się również na karnawałowe szaleństwo. Możliwości stylizacji są nieograniczone!

Nie bez powodu też Zara umieściła ją w komplecie z cekinową spódnicą, która została uznana za najbardziej świąteczną z dostępnych ubrań w sklepach.

ZOBACZ TEŻ: 6 RZECZY, KTÓRE SĄ AKTUALNIE SUPER MODNE. BĘDZIESZ JE CZĘSTO WIDYWAĆ NA ULICACH

Ciebie też przekonała? Mamy niestety złą wiadomość – obecnie oba wzory są wyprzedane. I nie wygląda niestety na to, by szybko wróciły. W końcu po Black Friday magazyny mogą być już zupełnie puste.

Zapomniałam wspomnieć – koszula kosztuje 199 zł!