Z każdym nowym zwiastunem kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, który krąży po sieci, widzowie są coraz bardziej zdezorientowani i zaintrygowani. W środę 20 października, cyfrowy świat mody na chwilę stanął po zdjęciu Carrie Bradshaw, które trafiło do internetu. Aktorka w szykownej babcinej stylizacji podkręciła nastroje.

Na zdjęciu Carrie Bradshaw spaceruje w chuście na głowie, różowej sukience w kratkę i z różowymi lateksowymi rękawiczkami. Ma na sobie również bluzę z kapturem zaprojektowaną przez indyjską markę couture Falguni Shane Peacock.

Torebka, z którą nie rozstawała się Carrie Bradshaw powraca w wielkim stylu!

Carrie Bradshaw (grana przez Sarah Jessica Parker ) dostrzeżona na ulicach Nowego Jorku przed swoim kultowym mieszkaniem, wydaje się być w środku bajecznie tragicznej sytuacji domowej. W jednej ręce trzyma papierosa, w drugiej komórkę. Ubrana jest w różową podomkę w kratkę Batsheva z bufiastymi rękawami. Projektanci kostiumów „ Just Like That ” Molly Rogers i Danny Santiago połączyli ten dziwny strój z lateksowymi rękawiczkami w kolorze fuksji, różowo-zieloną chustą do włosów, oversize’owymi okularami przeciwsłonecznymi i skromnymi białymi butami Mary Jane. Niektórzy fani są przekonani, że jej życie się rozpada, ponieważ ma rozwiązane buty. Inni zaś, że to po prostu zabawna scena, w której Carrie ma problemy z hydrauliką.

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek JUŻ się rozstali!