Wielka Brytania była gospodarzem tegorocznej konferencji klimatycznej ONZ, w której wzięły udział kraje zaangażowane w Porozumienie Paryskie i Konwencję Narodów Zjednoczonych. Na konferencji w sprawie zmian klimatycznych omawiano dalsze możliwe do podjęcia kroki. COP26 odbywa się na przestrzeni dwóch tygodni, gdzie uwzględnia się cele, takie jak zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, ochrony naturalnych siedlisk i obiecujących środków.

Kate Middleton zachwyca piękną i odważną stylizacją. Ściąga uwagę na ważną kampanię

Kate Middleton i książę William, którzy są zaangażowani we własne przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska, szeroko komentowali spotkanie w internecie. Książę William napisał na Twitterze : „#COP26 to przełomowy moment dla przyszłości naszej planety. Jestem dumny, że nasi finaliści @EarthshotPrize dołączą do mnie w Glasgow, aby pokazać światu, że są powody do optymizmu”.

W ramach wizyty książę i księżna Cambridge spotkali się ze skautami, aby dowiedzieć się więcej o ich kampanii #PromiseToThePlanet. Kate Middleton pojawiła się w stylizacji z recyklingu, który wydawał się najodpowiedniejszy na tę okazję. Biorąc pod uwagę, że Kate Middleton jest współprzewodniczącą Stowarzyszenia Skautów, pierwszą rzeczą na agendzie w Glasgow była wizyta w organizacji młodzieżowej. Rodzina królewska miała trudny dzień. Rozrzucajli nasiona dzikich kwiatów wraz ze harcerzami, przygotowywali zrównoważone posiłki i dowiadywali się więcej o inicjatywie #PromiseToThePlanet.

Na to wydarzenie księżna Cambridge wybrała pikowaną kamizelkę khaki od Ganni, wykonaną z poliestru z recyklingu. Połączyła ją z czarnym golfem i obcisłymi dżinsami. Jako celebrytka, która nie boi się ponownego noszenia swojej ubrań, przywróciła buty See By Chloé, które nosiła już w 2019 roku. Stylizację wykończyła kolczykami Danielli Draper, marki produkującej biżuterię ze złota pochodzącego z recyklingu. Przekazujemy tą prostą jesienną stylizację.

Całkowity zakaz aborcji zwiększa śmiertelność matek. Oszacowano, o ile kobiet więcej może umrzeć

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?