Szeroki uśmiech nigdy nie był znakiem rozpoznawczym Kanye West’a, męża Kim Kardashian. Jej podejście do okazywania emocji od związania się ze znanym raperem również przeszło zmianę. Kiedyś Kim uśmiechała się na widok każdego, kto miał w ręku aparat fotograficzny – dzisiaj jak posąg sunie w obranym kierunku, rzadko okazując pozytywny nastrój. Tym razem jej stylizacja oraz humor sprawiła, że internauci nie mieli dla niej litości.

Nie jest wielką tajemnicą, że Kim opiera swoją strategię marketingową na eksponowaniu swojego ciała. Nie można jej odmówić braku urody – co do tego wszyscy się zgadzamy, niekoniecznie podziwiając ją za całokształt, a raczej za wybrane obszary. Jednym z jej ostatnich produktów są przecież flakony perfum, które są odwzorowaniem ciała celebrytki.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA NOWE SZPILKI YEEZY. I TAK, NADAL SĄ PLASTIKOWE!

I chociaż zupełnie zrozumiałe jest ukrywanie i tuszowanie pewnych szczegółów w imię określonej estetyki, tak tuszowanie własnych niedoskonałości na zdjęciach wrzucanych do sieci… już trochę mniej. Ostatnie zdjęcie, które wrzuciła do sieci Kim bardzo szybko obróciło się na jej niekorzyść. O które zdjęcie chodzi? Dokładnie o tę fotkę:

Czy widzisz w niej coś dziwnego? Ja też na pierwszy rzut oka nie dostrzegłam tego, o czym dyskutuje cały internet. Wystarczy spojrzeć na okolice intymne Kim, które zostały przez nią… wytuszowane. Na dziwną przeróbkę zwrócił uwagę właściciel konta @diet_prada. Internauci wyśmiali wpadkę celebrytki, która robiąc karierę poprzez własne ciało, próbuje przekonać resztę świata, że jest idealne. I zupełnie nieprawdziwe.

Zwróciliście na to uwagę?